Piekielnie twarda sztuka. Ćwiczenia i dieta dla zuchwałych

Wydawnictwo: Sine Qua Non
Data wydania: 2016-05-18
Dodał/a książkę: elibri

MIĘDZYNARODOWY BESTSELLER!

Przełomowe odżywianie i trening na: piękne ciało, zgrabne pośladki i szczupłe nogi!

Rewolucja!

Koniec z obsesją na punkcie płaskiego brzucha. Twardzielki mają jędrny i kształtny tyłek!

"Pewnego dnia poznałam żołnierza Marines, a on pokazał mi nagranie, na którym jakieś dziewczyny podciągały się na drążku, robiły przysiady i zarzucały sobie sztangi na barki. Były wspaniale zbudowane, wyrzeźbione i niebywale silne. Nie mogłam uwierzyć własnym oczom. Chciałam mieć takie ciało jak one. Chciałam mieć taki tyłek jak one. Chciałam ćwiczyć tak jak one. To były zawodniczki CrossFit. Zapragnęłam być jedną z nich. I w końcu się nią stałam -- a nawet kimś znacznie więcej".

***

Utytułowana zawodniczka i trenerka CrossFit(R) Christmas Abbott przedstawia autorską metodę na zdobycie wymarzonej sylwetki. Jej dieta i plan treningowy nadadzą twojemu ciału idealne kształty.

Przez wiele lat Christmas borykała się z problemami odżywiania i słabością do używek, nie akceptowała swojego wyglądu. Jej przygoda z CrossFitem(R) rozpoczęła się w Iraku, gdzie pracowała w służbach cywilnych - to żołnierze pokazali jej, czym są ćwiczenia i zdrowy tryb życia.

W Piekielnie twardej sztuce Christmas kruszy mit zdrowej figury typu ,,gruszka",  tłumaczy, jak szybko spalić tłuszcz dzięki odpowiedniemu planowi żywieniowemu, przedstawia prosty plan treningowy kształtujący pośladki, które są kluczem do wypracowania pięknej sylwetki. W przeciwieństwie do większości twórców ,,uniwersalnych" diet i podręczników treningowych Abbott, w oparciu o doświadczenia z setkami klientek w siłowniach CrossFit(R), rozróżnia cztery rodzaje osób odchudzających się. Dostosowuje swój program do potrzeb kobiet, wskazując cele pozwalające zmaksymalizować efekty diety i treningu.

Pośladki to twoja najsilniejsza partia mięśni - a także jedna z najpiękniejszych.

Ta książka pokazuje, jak wspaniale ujędrnić pupę, a także:

o jak świadomie wybierać ,,jedzenie dla kształtów", czyli odpowiednie białka, węglowodany i tłuszcze,

o jak wykonywać wszechstronny trening oparty na łatwych, energicznych ćwiczeniach,

o jak poprawić wygląd sylwetki, sprawność i ogólny stan zdrowia,

o jak zlikwidować cellulit za pomocą diety, treningu i innych metod.

***

Dla mnie sukces to bycie codziennie lepszą w tym, co kocham. Podziwiam Christmas Abbott za jej determinację i poświęcenie. Ta książka to wspaniałe zwieńczenie jej wiedzy, umiejętności i pasji.

- Gabrysia Migała, zawodniczka CrossFit(R), pierwsza Polka w CrossFit(R) Games

Oto kompletny przewodnik po świecie diety i treningu. Dowiesz się dzięki niemu, w jaki sposób układać codzienne menu oraz co jeść - nie tylko po to, aby dobrze wyglądać, ale przede wszystkim, by dobrze się czuć, a do tego trenować efektywnie. To książka dla osób, które chcą wziąć sprawy w swoje ręce. Christmas to nie kobieta z sali fitness, ale z toru wyścigowego NASCAR oraz boxu CrossFit, czyli miejsc, gdzie nie ma miejsca na słabości. Pozbądź się swoich i dołącz do Christmas.

- Grzegorz Piekarczyk, trener CrossFit(R), project manager blogcrossfit.pl

Kup książkę Piekielnie twarda sztuka. Ćwiczenia i dieta dla zuchwałych

Opinie o książce - Piekielnie twarda sztuka. Ćwiczenia i dieta dla zuchwałych

Avatar użytkownika - PrzyKawieZKsiazk
PrzyKawieZKsiazk
Przeczytane:2016-07-29, Ocena: 5, Przeczytałem, Mam,
Lato to czas, w którym każdy z nas chce mieć zgrabną figurę, wysportowane ciało, aby okazale się prezentować. Christmas Abbott udziela porad dziewczynom, kobietom, ale do przeczytania tej książki głównie skłoniła mnie motywacja tej kobiety i chęć treningów zaszczepionych przez nagranie pewnego żołnierza marines. Żołnierz ten pokazał jej film, na którym dziewczyny podciągały się na drążku, zarzucały sobie sztangi. Były to zawodniczki CrossFit. Ich ciała były wspaniale zbudowane - właśnie to wszystko było bodźcem do działania dla Christmas.Na czym polega ów CrossFit, o którym mowa? To program treningu kondycyjnego oraz siłowego, gdzie ćwiczenia wykonujemy intensywnie i bez przerw. Jak się można domyślić po tematyce książki, znajdziemy w niej motywujące hasła a także rady na temat żywienia, które muszę przyznać są dość szczegółowe - ale o to właśnie chodzi. Znajdziemy tu także wiadomości na temat cellulitu, nadwagi i diety. Autorka stara się także obalić mity na ten temat tkwiące w przekonaniach ludzi.Książka jest fajna i bardzo ciekawa choć tylko i wyłącznie dla kobiet - to do nich zwraca się autorka książki. Opisuje sposób mający wyrzeźbić ich pośladki. Odnośnie pośladków... miałem wrażenie, że wszystko sprowadza się właśnie w stronę wyglądu tyłka, można się o tym przekonać już na samym wstępie. Lektura na ten temat w nadmiernej ilości może nie być przyjazna dla ...
Nie poddawaj się, niezależnie od wszystkiego Zazwyczaj wzbraniam się przed tego typu poradnikami. Przejrzałam już kilka i żaden mnie nie porwał, nie zwrócił mojej uwagi na dłużej, nie zachęcił do działania. Dlaczego? Większość z nich opisywała trudne, niewygodne dla mnie ćwiczenia. Diety, które były w nich opisywane, po prostu mnie od siebie odrzucały. Nie jem wielu rzeczy i ciężko mi się pod tym względem wbić w jakąkolwiek dietę, poza tym, mój tryb życia nie pozwalał mi na stosowanie wyszukanych przepisów z trudno dostępnymi i drogimi składnikami. Poza tym nie miałam na to nigdy czasu. W zeszłym roku ukończyłam studia magisterskie na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu, na kierunku Technologia Żywności i Żywienie Człowieka. Postanowiłam sprawdzić ten przewodnik pod kątem żywieniowym. Zastanawiał mnie również dobór ćwiczeń, odpowiadający kobiecie po ciąży i porodzie.      Christmas Abbott postanowiła napisać książkę, jakiej jeszcze nie było. Większość poradników treningowych dla kobiet skupia się na płaskich brzuchach i jędrnych biustach. Christmas stawia na pośladki. Autorka na początku swojej publikacji opisuje własne doświadczenia. Przyznaje, że jej życie nie zawsze było piękne i kolorowe. Niczego nie miała podanego na tacy, a wszystko co osiągnęła, zawdzięcza sobie. Oficjalnie przyznaje się do tego, że w pewnym momencie swojego życia piła, paliła oraz zatracała ...

Opinie o książce - Piekielnie twarda sztuka. Ćwiczenia i dieta dla zuchwałych