Plotkara 9. Tylko w twoich snach

Mamy za sobą ciężkie cztery lata liceum: to niezły wysiłek, połączyć imprezowanie, zakupy i naukę. I to z takim wdziękiem, żeby wylądować w Ivy League. A teraz, gdy mamy nowe fantastyczne letnie ciuchy, czas się poważnie zabawić. Znacie nas i powiedzmy sobie szczerze: chcielibyście być jednym z nas. My to dziewczyny spacerujące po Manhattanie w klapkach od Jimmy'ego Choo. Zniszczą się? Co z tego? My to chłopcy opaleni po feriach na Karaibach, którzy sączą gin z tonikiem ze srebrnych piersiówek. Nadeszło lato i koniec z bzdurami typu testy i egzaminy. Najbliższe miesiące wypełnią same przyjemności: miłość i seks, sława i niesława. plotkaraWitajcie w Nowym Jorku, na Manhattanie, w jego najelegantszej części - Upper East Side, gdzie moi przyjaciele i ja mieszkamy w bajecznych apartamentach i chodzimy do ekskluzywnych szkół no ale przecież nie w wakacje! Nie trzeba być matematycznym geniuszem, żeby wiedzieć, że lato ma tylko jedenaście tygodni, zanim trzeba się będzie zająć innymi sprawami, jak wybór akademika, przedmiotów czy fakultatywnym romansem z profesorem literatury - słodziutkim pod tweedową marynarką. Ale nie uprzedzajmy faktów; lato bez zasad i planów to idealna pora, żeby się źle zachowywać. No więc, na co czekamy?!

Informacje dodatkowe o Plotkara 9. Tylko w twoich snach:

Wydawnictwo: Amber
Data wydania: b.d

Kup książkę Plotkara 9. Tylko w twoich snach

Plotkara 9. Tylko w twoich snach - opinie o książce

Avatar użytkownika -

Przeczytane:2010-12-18,
Na Upper East Side ciągle się coś dzieje. Jak do tej pory żadna część z "plotkary" nie zawiodła mnie. Ta część również jest wspaniała.
Avatar użytkownika - edytaj7
edytaj7