Publikacja stanowi aktualne kompendium wiedzy na temat zasad funkcjonowania i form działalności banku komercyjnego na rozwijającym się rynku finansowym. W książce przystępnie przedstawiono podstawowe informacje dotyczące szeroko ujętej działalności współczesnego banku komercyjnego oraz wskazano praktyczne formy korzystania z jego usług.

Informacje dodatkowe o Podstawy bankowości. System bankowy. Kredyty i rozliczenia. Ryzyko i ocena banku. Marketing. Wydanie II rozszerzone i zaktualizo:

Wydawnictwo: brak danych
Data wydania: b.d
Kategoria: Ekonomia
ISBN: 83-7251-659-6

Kup książkę Podstawy bankowości. System bankowy. Kredyty i rozliczenia. Ryzyko i ocena banku. Marketing. Wydanie II rozszerzone i zaktualizo

Podstawy bankowości. System bankowy. Kredyty i rozliczenia. Ryzyko i ocena banku. Marketing. Wydanie II rozszerzone i zaktualizo - opinie o książce

Marketing w działalności banku
Grzywacz Jacek0
Okładka ksiązki - Marketing w działalności banku

Celem książki jest określenie podstawowych zasad prowadzenia przez bank działalności marketingowej. Kompleksowo omówiono najważniejsze elementy marketingu...

Współpraca przedsiębiorstwa z bankiem. Wydanie V rozszerzone i zaktualizowane
Grzywacz Jacek0
Okładka ksiązki - Współpraca przedsiębiorstwa z bankiem. Wydanie V rozszerzone i zaktualizowane

W książce omówiono podstawowe zasady kształtowania racjonalnej i wzajemnie korzystej współpracy między przedsiębiorstwem i bankiem, w warunkach gospodarki...