Często mamy problem ze znalezieniem odpowiednich słów związanych z życzeniami i pozdrowieniami. Jak być na tyle oryginalnym, by słowa wypowiedziane lub pisane "z okazji" dały do myślenia, były powodem do refleksji? Czasem po prostu ciężko dobrać odpowiednie wyrazy i poukładać w serdeczności płynące prosto z serca. Tak mało mamy czasu dla siebie na co dzień, dlatego tym bardziej nie powinniśmy oszczędzać ciepłych słów i zapominać o okazjach do podarowania ich najbliższym. Ta poręczna książeczka rozwiązuje problem braku oryginalnych, odpowiednich na daną okazję pomysłów. Uczucia wyznawane przez poetów, przysłowia, fraszki i aforyzmy z różnych stron świata oddają to, co sami chcemy przekazać, choć czasem trudno nam to nazwać i wyrazić.

Informacje dodatkowe o Pozdrowienia - wakacyjne, okolicznościowe, urodzinowe, imieninowe, ślubne, jublieuszowe, świąteczne, komplementy, przeprosiny, t:

Wydawnictwo: inne
Data wydania: b.d
Kategoria: Inne
ISBN: 978-83-7277-144-5

Kup książkę Pozdrowienia - wakacyjne, okolicznościowe, urodzinowe, imieninowe, ślubne, jublieuszowe, świąteczne, komplementy, przeprosiny, t

Pozdrowienia - wakacyjne, okolicznościowe, urodzinowe, imieninowe, ślubne, jublieuszowe, świąteczne, komplementy, przeprosiny, t - opinie o książce

Tkaczyk Anna0
Okładka ksiązki - Pozdrowienia Wakacyjne, okolicznościowe, urodzinowe, imieninowe, ślubne, jubileuszowe, świąteczne, komplementy, przeprosiny, toa

SMS-y ekscesy
Tkaczyk Anna0
Okładka ksiązki - SMS-y ekscesy

Książeczka zawiera porcję aforyzmów i złotych myśli godnych przeczytania, przemyślenia, a przede wszystkim wysłania do bliższych i dalszych znajomych....