Jak wzbudzić i utrzymać motywację do działania?
Dowiesz się tego z książki: „Przestań jęczeć i weź się wreszcie do roboty!”. To 175 stron najskuteczniejszych metod, które zwiększą Twoją motywację i produktywność na taki poziom, o jakim Ci się nie śniło.

Z tej książki dowiesz się m.in.:

• Co zrobić by mieć mnóstwo motywacji
i energii do pracy i nauki?

• Jaka jedna, zapomniana metoda sprawi, że w 3 dni zrobisz to, co teraz zajmuje Ci tydzień?

• Jak skończyć z odwlekaniem wszystkiego na później?

i wiele, wiele więcej.

To 175 stron samych konkretnych informacji na temat motywacji, produktywności i koncentracji. Pobrało go już ponad 54000 osób!  Ebook dostępny w formatach: pdf, mobi, ePub.

Dostępny także w formie audiobooka, więc będzie idealny na spacery, lub do samochodu.

Informacje dodatkowe o Przestań jęczeć i weź się wreszcie do roboty! Czyli jak wzbudzić motywację, podwoić produktywność i utrzymać koncentrację:

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2015 (data przybliżona)
Kategoria: Poradniki
ISBN: bd
Tytuł oryginału: Przestań jęczeć i weź się wreszcie do roboty! Czyli jak wzbudzić motywację, podwoić produktywność i utrzymać koncentrację

Kup książkę Przestań jęczeć i weź się wreszcie do roboty! Czyli jak wzbudzić motywację, podwoić produktywność i utrzymać koncentrację

Przestań jęczeć i weź się wreszcie do roboty! Czyli jak wzbudzić motywację, podwoić produktywność i utrzymać koncentrację - opinie o książce