Real World Adobe InDesign CS2. Edycja polska

Poznaj profesjonalne techniki projektowania publikacji Zdefiniuj format publikacji Wykorzystaj narzędzia edycji i formatowania tekstu Umieść w publikacji elementy graficzne Przygotuj publikację do druku

Adobe InDesign CS2 to jeden z najpopularniejszych i najbardziej rozbudowanych programów służących do projektowania i składu publikacji. Za jego pomocą można przygotować prostą ulotkę, tysiącstronicową książkę, dokument w formacie PDF oraz elementy witryny WWW. Do każdego z tych zastosowań InDesign oferuje doskonale dopracowane narzędzia i funkcje przyspieszające i ułatwiające pracę projektantów. Do jego niezaprzeczalnych atutów należy zaliczyć niesamowitą precyzję, ogromną kontrolę nad wyglądem projektowanej publikacji oraz pełną integrację z innymi produktami firmy Adobe. InDesign otwiera przed projektantami zupełnie nowe horyzonty.

W książce "Real World Adobe InDesign CS2. Edycja polska" znajdziesz szczegółowe omówienie tej znakomitej aplikacji. Poznasz stosowane przez profesjonalistów techniki, dzięki którym Twoja praca będzie przebiegała szybciej i efektywniej. Nauczysz się korzystać z narzędzi InDesigna i określać właściwości projektowanej publikacji. Dowiesz się również, w jaki sposób umieszczać w niej tekst i odpowiednio go formatować. Przeczytasz o wstawianiu do projektu elementów graficznych tworzonych za pomocą narzędzi rysunkowych oraz importowanych z plików zewnętrznych. Dobierzesz odpowiedni model barw, przygotujesz pracę do naświetlania i druku oraz wyeksportujesz ją do formatu PDF.

Korzystanie z interfejsu użytkownika, menu i palet Konfigurowanie programu Definiowanie parametrów nowej publikacji Projektowanie stron wzorcowych Korzystanie z warstw Importowanie tekstu do publikacji Formatowanie tekstu Definiowanie stylów Tworzenie i importowanie elementów graficznych Eksport do formatu PDF Tworzenie spisów treści i skorowidzów Praca z kolorami Drukowanie publikacji Automatyzacja zadań za pomocą skryptów Poznaj już dziś narzędzia przyszłości.

Informacje dodatkowe o Real World Adobe InDesign CS2. Edycja polska:

Real World Adobe InDesign CS2. Edycja polska - opinie o książce

Real World Adobe InDesign CS3. Edycja polska
Olav Martin Kvern, David Blatner 0
Okładka ksiązki - Real World Adobe InDesign CS3. Edycja polska

Profesjonalne techniki projektowania i składu publikacji Jak zdefiniować atrybuty publikacji? W jaki sposób formatować tekst i umieszczać elementy graficzne...