Rozwój. Jak współpracować z łaską.

Lektura obowiązkowa dla każdego, kto pragnie w sposób świadomy i konsekwentny podjąć własny rozwój!

"Rozwój. Jak współpracować z łaską?" to kolejna książka Moniki i Marcina Gajdów, autorów bestsellera "Rodzice w akcji". Tym razem jesteśmy zaproszeni do intrygującej podróży w świat wewnętrzny człowieka. Autorzy, w sposób jasny i zrozumiały, przedstawiają zagadnienia ze styku psychologii i duchowości, dotyczące rozwoju:
Czym jest poczucie wartości?
Jak osiągnąć szczęście?
Co blokuje nasz rozwój?
Jak podjąć pracę nad sobą?

To zaledwie niektóre zagadnienia omawiane przez Gajdów. Książka obfituje w liczne przykłady z praktyki terapeutycznej autorów.

Informacje dodatkowe o Rozwój. Jak współpracować z łaską.:

Wydawnictwo: Edycja Świętego Pawła
Data wydania: 2013 (data przybliżona)
Kategoria: Duchowość, religia
ISBN: 978-83-934157-1-7
Język oryginału: Polski

Kup książkę Rozwój. Jak współpracować z łaską.

Rozwój. Jak współpracować z łaską. - opinie o książce

Ciężko się wypowiadać w jakikolwiek sposób o książkach, które niosą z sobą coś więcej. Dla mnie "Rozwój" był idealną pozycją w idealnym momencie. Myślę, że to kwestia mocno indywidualna, ale myślę, że bardzo się nie pomylę, polecając ją tym, którym nie przeszkadza łączenie psychologii z duchowością, a którzy mają pewne problemy z zaakceptowaniem siebie bądź swojego życia. Życzę, żeby ta książka trafiła tylko i wyłącznie w ręce potrzebującego jej człowieka i w odpowiednim momencie.

Rodzice w akcji. Jak przekazywać dzieciom wartości
Monika i Marcin Gajdowie0
Okładka ksiązki - Rodzice w akcji. Jak przekazywać dzieciom wartości

Jako rodzice każdego dnia zadajemy sobie wiele pytań związanych z wychowaniem dzieci. Zdarza się, że bezradnie rozkładamy ręce lub wychodzimy z siebie...