Spełnienie. Nowy wymiar twojego sukcesu

Wydawnictwo: MT Biznes
Data wydania: 2014-10-22
Kategoria: Poradniki
ISBN: 9788377468388
Liczba stron: 248
Dodał/a książkę: elibri

Ocena: 0 (0 głosów)

Książka ukazała się w USA 25 marca 2014 nakładem wydawnictwa Harmony.

W rankingu Amazon.com w tej chwili znajduje się na 39. miejscu w kategorii ,,wszystkie książki", na 2. miejscu w kategorii ,,kobiety i biznes" oraz na 4. miejscu w kategorii ,,książki motywacyjne".

Wydawca podaje, że na liście bestsellerów NYT, która zostanie opublikowana 13 kwietnia, książka znajdzie się na 1. miejscu.

Na rynku amerykańskim to jest książka bestsellerowa. Ponadto licencje zakupiły już wydawnictwa z kilkunastu krajów.

Dziennikarka-biznesmenka w wyniku przepracowania ulega wypadkowi, co początkuje proces przewartościowania jej życia i wyznawanych wartości.

Autorka nie jest pierwszą ani ostatnią osobą poszukującą sposobu na wyzwolenie się z kieratu nadmiaru pracy oraz innej ,,drogi do sukcesu". Jednak jej status zawodowy i popularność powoduje, że jej głos jest słyszalny i komentowany.

Książka ma także inny, ciekawy wymiar, a mianowicie autorka wiele miejsca poświęca sposobom organizacji pracy we współczesnych organizacjach. Niby wszyscy wiedzą, że najbardziej popularny sposób ,,gonienia ludzi do pracy" nie sprawdza się, a jednak tylko niewiele firm decyduje się na inne formy organizacji pracy.

Autorka jest sprawną dziennikarką oraz doświadczoną autorką, co przekłada się na książkę dobrze napisaną, pełną ciekawych faktów i obserwacji.

Bez wątpienia książka zainspiruje wielu czytelników do przemyślenia ich dotychczasowego trybu życia i priorytetów w życiu.

Oczywiście cynik powie, że łatwo jest mówić o ,,wyzwoleniu od pracy" komuś, kto jest zamożny, zawodowo spełniony i ma wiele możliwości samorealizacji.

Kup książkę Spełnienie. Nowy wymiar twojego sukcesu

Opinie o książce - Spełnienie. Nowy wymiar twojego sukcesu

Inne książki autora
Spełnienie-AUDIO
Arianna Huffington0
Okładka ksiązki - Spełnienie-AUDIO

,,Jeśli będziemy mieć szczęście, to na grę zwaną życiem mamy do dyspozycji około trzydziestu tysięcy dni. To, w jaki sposób będziemy grać, zależy od tego...

Wyśpij się! . Jak zdrowy sen może odmienić twoje życie.
Arianna Huffington0
Okładka ksiązki - Wyśpij się! . Jak zdrowy sen może odmienić twoje życie.

Niedobór snu powoduje groźne konsekwencje dla naszego zdrowia. Potrzebujemy go, by cieszyć się życiem i sprawować nad nim kontrolę. Wyśpij się...

Reklamy