Star Wars. Krótkie opowieści na dobranoc

Wydawnictwo: Egmont
Data wydania: 2016-06-29
Kategoria: Fantasy/SF
ISBN: 9788328113848
Liczba stron: 176
Dodał/a książkę: elibri

Ocena: 6 (1 głosów)

Jedenaście opowieści pełnych akcji, które przeniosą cię do odległej galaktyki. Mistrz Yoda włada mieczem świetlnym, Luke Skywalker i Rebelianci podejmują wyścig z czasem, aby zniszczyć Gwiazdę Śmierci, a odważna Rey zaprzyjaźnia się z androidem BB-8. Każda z historii do przeczytania w pięć minut - to idealny czas na galaktyczne przygody w nadprzestrzeni!

Kup książkę Star Wars. Krótkie opowieści na dobranoc

Opinie o książce - Star Wars. Krótkie opowieści na dobranoc

Avatar użytkownika - testolandia
testolandia
Przeczytane:2016-08-12, Ocena: 6, Przeczytałam, Synek czyta,
Zdanie "Dawno, dawno temu w odległej galaktyce ..." rozpoczyna każdy z filmów i również w naszej publikacji jest obecne. Książka składa się z 11 opowieści o walce dobra ze złem oraz sile przyjaźni. Historyjki poukładane są chronologicznie w stosunku do tego, co wydarzyło się w filmach. Anakin Skywalker ściga się z Sebulbą, Mistrz Yoda ściera się w pojedynku z hrabią Dooku, a Luke odnajduje swoją ścieżkę rycerza Jedi. Poczytamy również o Rebeliantach, którzy próbują zniszczyć Gwiazdę Śmierci oraz umknąć przed straszliwym lordem Vaderem. Poszczególne historie czyta się w kilka minut z prawdziwą przyjemnością. Książka jest rekomendowana dla dzieci powyżej 8 roku życia i zgadzam się z tą opinią. Niektóre występujące stwory zostały bardzo groźnie przedstawione ( monstrualne rozmiary, wielkie zębiska ociekające śliną i gotowe do pożarcia czegoś/kogoś ). Świetne wydanie, barwne, sugestywne ilustracje i treść dostosowana do młodego czytelnika, to jest to co lubimy. Polecamy.
Link do opinii
Inne książki autora
Reksio uczy i bawi
praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - Reksio uczy i bawi

Książki edukacyjne z Reksiem to pierwsze podręczniki dla najmłodszych....

Karty edukacyjne. Rośliny i zwierzęta
praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - Karty edukacyjne. Rośliny i zwierzęta

Przyłącz się do nas i przeżyj prawdziwą przygodę! Poznaj świat roślin i zwierząt. Dowiedz się, czym różnią się ssaki od gadów, ile par nóg...

Reklamy