Stuhrmówka, czyli gen wewnętrznej wolności

Maciej Stuhr szczerze i z dystansem o rodzinie, przyjaźniach i początkach kariery. O kulisach pracy na estradzie, w filmie i teatrze. O pułapkach popularności. O tym, ile Stuhra w Stuhrze. I dlaczego czasami chłopaki też płaczą.

Informacje dodatkowe o Stuhrmówka, czyli gen wewnętrznej wolności:

Wydawnictwo: Znak
Data wydania: 2015-10-07
Kategoria: Biografie, wspomnienia, listy
ISBN: 97883240-4051-3

Kup książkę Stuhrmówka, czyli gen wewnętrznej wolności

Stuhrmówka, czyli gen wewnętrznej wolności - opinie o książce

Avatar użytkownika - chimerzasta
chimerzasta
Przeczytane:2017-05-04, Ocena: 6, Przeczytałam, Czytam regularnie w 2017 roku,
świetna książka, czy raczej wywiad - rzeka. Czegoś takiego mi było trzeba! Potwierdziła moje zauroczenie Panem Maćkiem jako Facetem, Aktorem, inteligentnym i dowcipnym. I wcale mi nie przeszkadza Jego "skrytość" - wręcz przeciwnie, dodaje Mu takiej tajemniczości. Polecam serdecznie! Dobra zabawa, ale i mądre, przemyślane teksty.
Avatar użytkownika - pokooj36
pokooj36
Przeczytane:2016-12-11, Ocena: 6, Przeczytałam, 52 książki 2016, Mam,
Maciej Stuhr prywatnie w rozmowie o swoim życiu, karierze i z perspektywy przyjaciół i ważnych w jego życiu osób. Poznajemy aktora, artystę kabaretowego, konferansjera, ale również aktora teatralnego, który od wielu lat z powodzeniem realizuje swoją karierę teatralną. A po przeczytaniu wywiadu - rzeki okazuje się, że Maciej Stuhr jest zupełnie inny niż postacie, które odgrywa jako aktor.
Avatar użytkownika - PozycjeObowiazkowe
PozycjeObowiazkowe
Przeczytane:2016-06-29, Ocena: 6, Przeczytałem,
Świetny facet, mądry wywiad. http://www.pozycjeobowiazkowe.pl/2016/06/gen-wewnetrznej-wolnosci-macieja-stuhra.html
Avatar użytkownika - myszaj
myszaj
Przeczytane:2016-02-09, Ocena: 6, Przeczytałam, wyzwanie 12 książek 2016,
Tym razem nie jestem obiektywna bo Pana Macieja Stuhra uwielbiam odkąd po raz pierwszy przeczytałam jego felieton w "Zwierciadle". Spodziewałam się ze książka będzie zbiorem dowcipnych anegdot. Takie się pojawiły ale jakoś tak przy okazji. Bo tak naprawdę to rodzinne wspomnienia, rozmowy o tym co w życiu ważne bardziej i co niezbędne ale mniej istotne. Czytając śmiałam się, płakałam a czasem po prostu zapierało mi dech. Dosłownie. Autorka po mistrzowsku poprowadziła wątki łącząc je w misterną całość okraszoną wypowiedziami osób związanych osobiście lub zawodowo z "Młodym Stuhrem".
Avatar użytkownika - Plewka
Plewka
Przeczytane:2015-10-17, Ocena: 5, Przeczytałem,
Jeśli ktoś jest zainteresowany biografią autora, sposobem, w jaki się wypowiada, interesują go humorystyczne smaczki gromadzone w każdym (twoim też!) życiu, może z czystym sumieniem sięgnąć po tę książkę. Maciej Stuhr nie pisze jej sam, odpowiada na pytania sympatycznej dziennikarki Beaty Nowickiej. Rozmówczyni trzyma sie chronologii - zaczynają od dzieciństwa, komentują rozwój głównego bohatera książki i w końcu zaczynają rozmawiać o tym, co teraz. Stuhr ma łatwość opowiadania, wiec rozmowę czyta sie z wielka przyjemnością i czas upływa przy niej szybko. Dodatkiem do książki są zdjęcia, najczęściej zabawnie opisane. Wszystko razem tworzy opowieść o rodzinie, dorastaniu, budowaniu swojej ścieżki zawodowej. Całkiem uniwersalną. Polecam.
Avatar użytkownika - baros83
baros83