Sztuka negocjacji w biznesie. Innowacyjne podejścia prowadzące do przełomu

Niezawodne narzędzia i techniki negocjacyjne * Podejście do negocjacji * Kierowanie przebiegiem rozmów * Sztuka prowadzenia negocjacji i przezwyciężania kryzysów Negocjacje to nieodzowny element współczesnego biznesu i w wielu przypadkach klucz do sukcesu. Umiejętności negocjacyjne są potrzebne zarówno menedżerom najwyższych szczebli, jak i kierownikom projektów czy liderom zespołów, którzy często stają przed koniecznością odbycia "poważnej rozmowy" z pracownikiem, kontrahentem lub klientem. Proste negocjacje są dziś rzadkością -- przygotowanie zestawu argumentów to zdecydowanie za mało, aby potoczyły się dokładnie tak, jak chcemy. Obecnie do negocjacji podchodzi się jak do bitwy -- układa się strategię, rozdziela zadania wśród uczestników spotkania i przygotowuje na nieprzewidziane sytuacje."Przełomowe negocjacje w biznesie" to przewodnik po sztuce negocjowania, której znajomość jest pomocna w każdej sytuacji biznesowej. Autor książki -- wykładowca i trener technik negocjacyjnych -- pokazuje w niej, jak zdiagnozować sytuację, tworzyć koalicje i przekonywać innych do swoich racji. Michael Watkins przedstawia również sposoby unikania i rozwiązywania sytuacji kryzysowych oraz kierowania przebiegiem negocjacji. W oparciu o zawarte w książce wiadomości można wypracować własny zestaw narzędzi negocjacyjnych przydatnych podczas wszystkich rozmów. * Diagnozowanie sytuacji i planowanie przebiegu rozmowy * Kształtowanie struktury negocjacji * Kierowanie rozmowami * Budowanie narzędzi negocjacyjnych * Przezwyciężanie braku równowagi sił * Budowanie koalicji * Postępowanie w sytuacjach konfliktowych * Prowadzenie negocjacji Wynegocjuj swój sukces w biznesie, korzystając z technik opisanych w tej książce.

Informacje dodatkowe o Sztuka negocjacji w biznesie. Innowacyjne podejścia prowadzące do przełomu:

Wydawnictwo: Onepress
Data wydania: b.d
Kategoria: Zarządzanie i marketing
ISBN: 83-7361-860-0

Kup książkę Sztuka negocjacji w biznesie. Innowacyjne podejścia prowadzące do przełomu

Sztuka negocjacji w biznesie. Innowacyjne podejścia prowadzące do przełomu - opinie o książce

Reguły negocjacji. Poradnik lidera
Michael Watkins0
Okładka ksiązki - Reguły negocjacji. Poradnik lidera

Graj zawsze w pierwszej lidze Dopasuj strategię do zmieniającej się sytuacji Wywieraj wpływ i zmieniaj punkt widzenia przeciwnika Doskonal swoje...

Pierwsze 90 dni. Strategie zapewniające sukces każdemu liderowi
Michael Watkins0
Okładka ksiązki - Pierwsze 90 dni. Strategie zapewniające sukces każdemu liderowi

Prezydent jest oceniany po stu dniach, menedżer -- po dziewięćdziesięciu Przygotuj się do nowych obowiązków Oceń obiektywnie wyzwania i szanse...