Tajemnica wodospadu Tom 55. Na zawsze razem

Wydawnictwo: Axel Springer
Data wydania: 2014-02-07
Kategoria: Romans
ISBN: 978-83-7813-328-5, 9
Liczba stron: 158
Dodał/a książkę: Joanna Krzesaj

Ocena: 5.5 (2 głosów)

Na zawsze razem Wygląda na to, że w Fińskim Lesie nareszcie zapanował spokój, bo Czarne Księgi zniknęły na dobre. Zakochani w sobie Kajsa i Victor oczekują potomka. Tymczasem Amalie ponownie rodzi bliźnięta: dwie dziewczynki. Niestety pewnego dnia Victor wstaje z łóżka rozgorączkowany, zlany potem i wkrótce mdleje… Kajsa poczuła się kompletnie bezradna i rozpłakała się. Victor nie może umrzeć! - Spokojnie, spokojnie – przemawiała ciepło Olaug i głaskała ją po głowie. Kajsa otarła łzy, chciała wziąć się w garść, ale nie było to łatwe. Nie mogła zapomnieć widoku męża w chwili, gdy upadł przy ogrodzeniu. W uszach dźwięczały jej słowa doktora o śmiertelnym zagrożeniu.

Kup książkę Tajemnica wodospadu Tom 55. Na zawsze razem

Opinie o książce - Tajemnica wodospadu Tom 55. Na zawsze razem

Avatar użytkownika - EmnildaAmelberga
EmnildaAmelberga
Przeczytane:2015-06-13, Ocena: 5, Przeczytałem, 52 książki - 2015, Mam,
"Na zawsze razem" to ostatni tom sagi "Tajemnicy wodospadu". Poznajemy w nim wydarzenia po zniknięciu z Fińskiego Lasu Czarnej Księgi. Bohaterom, po dramatycznych przeżyciach, udaje się zaznać długo wyczekiwanego szczęścia. Poznajemy także dalsze losy Czarnej Księgi i jej nowych właścicieli. Saga jest bardzo długa i skupia się na wielu wątkach. Nie brakuje w niej interesujących momentów, lecz czasami ciągnące się w nieskończoność wątki odrobinę zniechęcają do lektury. Największym plusem są tutaj duchy. Bohaterowie byli zbyt irytujący, abym mogła ich polubić, ale ich przygody zasługują na uwagę. Sagę tę można polecić każdemu, kto lubi obyczajowe historie z elementami fantasy.
Link do opinii
Avatar użytkownika - joakrz1983
joakrz1983
Przeczytane:2014-02-09, Ocena: 6, Przeczytałam, 52 książki - 2014, Mam,
Przeczytałam. Wszystko dobre co się dobrze kończy. Ostatni tom przepięknej sagi. Bardzo ciekawa i interesująca saga. Naprawde polecam.
Link do opinii
Inne książki autora
Tajemnica wodospadu Tom 18. Uwięziona w ciemności
Jorunn Johansen0
Okładka ksiązki - Tajemnica wodospadu Tom 18. Uwięziona w ciemności

Kiedy Vigdis dowiaduje się, że poprzednia żona Erika przetrzymywana była w piwnicy, doznaje szoku. Którą z kobiet Erik teraz wybierze? Vigdis jest pena...

Tajemnica wodospadu Tom 35. Nowy rok
Jorunn Johansen0
Okładka ksiązki - Tajemnica wodospadu Tom 35. Nowy rok

Człowiek-wilk napada na Olego w lesie, rani go nożem w brzuch, a potem ciężko rannego porzuca. Tymczasem Amalie rozpaczliwie poszukuje męża. Zapada wieczór...

Reklamy