The Great Gatsby . Wielki Gatsby w wersji do nauki angielskiego

Język angielski - Poziom B2

Lubisz czytać dobre powieści a jednocześnie chcesz doskonalić swój angielski?

Mamy dla Ciebie idealne połączenie!

Klasyka literatury światowej w wersji do nauki języka angielskiego.

CZYTAJ - SŁUCHAJ - ĆWICZ

POSZERZAJ SŁOWNICTWO - UTRWALAJ - UCZ SIĘ WYMOWY

CZYTAJ - dzięki oryginalnemu angielskiemu tekstowi powieści The Great Gatsby przyswajasz nowe słówka, uczysz się ich zastosowania w zdaniach i poszerzasz słownictwo. Wciągająca fabuła książki sprawi, że nie będziesz mógł się oderwać od lektury, co zapewni regularność nauki. Czytanie tekstów po angielsku to najlepsza metoda nauki angielskiego.

SŁUCHAJ - pobierz bezpłatne nagranie oryginalnego tekstu The Great Gatsby dostępne na librivox.org.

Czytaj jednocześnie słuchając nagrania i utrwalaj wymowę.

ĆWICZ - do każdego rozdziału powieści przygotowane zostały specjalne dodatki i ćwiczenia:

o na marginesach stron znajdziesz minisłownik i objaśnienia trudniejszych wyrazów;

o w części O słowach poszerzysz słownictwo z danej dziedziny, a w części gramatycznej poznasz struktury i zagadnienia językowe;

o dzięki zamieszczonym na końcu rozdziału testom i różnorodnym ćwiczeniom sprawdzisz rozumienie przeczytanego tekstu;

o odpowiedzi do wszystkich zadań zamkniętych znajdziesz w kluczu na końcu książki.

Przekonaj się, że nauka języka obcego może być przyjemnością, której nie sposób się oprzeć.

Long Island w stanie Nowy Jork, lata 20. XX wieku. Era jazzu, prohibicji, gangsterów i mafijnych porachunków. I wielka chęć życia po Wielkiej Wojnie: przyjęcia, alkohol i rozpaczliwe poszukiwanie szczęścia, prowadzące do dramatu

Informacje dodatkowe o The Great Gatsby . Wielki Gatsby w wersji do nauki angielskiego:

Wydawnictwo: MT Biznes
Data wydania: 2017-03-10
Kategoria: Języki obce

Kup książkę The Great Gatsby . Wielki Gatsby w wersji do nauki angielskiego

The Great Gatsby . Wielki Gatsby w wersji do nauki angielskiego - opinie o książce

Avatar użytkownika - Justyna641
Justyna641
Przeczytane:2018-07-03, Ocena: 3, Przeczytałam, Mam,
Z tej strony raju
Francis Scott Fitzgerald0
Okładka ksiązki - Z tej strony raju

Klasyczna powieść sławnego amerykańskiego pisarza Francisa Scotta Fitzgeralda (autora m.in. ,,Wielkiego Gatsby'ego") z 1920 roku. Jej bohater, Amory Blaine...

Historia jednego wyjazdu
Francis Scott Fitzgerald0
Okładka ksiązki - Historia jednego wyjazdu

Historia jednego wyjazdu - Francis Scott Fitzgerald...