Tupcio Chrupcio. Mam rodzeństwo

Seria przygód Tupcia Chrupcia

Przygody znanego i lubianego przez małych czytelników Tupcia Chrupcia. Seria książeczek z pięknymi ilustracjami oraz historyjkami, które pomagają dzieciom oswoić się z nowymi sytuacjami.

Informacje dodatkowe o Tupcio Chrupcio. Mam rodzeństwo:

Wydawnictwo: Wilga
Data wydania: 2016-04-13

Kup książkę Tupcio Chrupcio. Mam rodzeństwo

Tupcio Chrupcio. Mam rodzeństwo - opinie o książce

Avatar użytkownika - Elia
Elia
Przeczytane:2022-05-09, Ocena: 6, Przeczytałam, 52 książki 2022,

Typcio Chrupcio to idol mojego dziecka.. w dodatku ma bardzo podobne problemy jak dzieci w prawdziwym życiu. On też czasem jest smutny, czasem psoci, bywa zazdrosny, ale też kocha. Ta część serii doskonale przygotuje dzieci, które są już w rodzinie na przybycie kolejnego malucha!.

Bardzo lubimy Tupcia Chrupcia. Jednak ta część mniej mi się podoba. Inne książki o posiadaniu rodzeństwa jakoś bardziej przypadły mi do gustu.

Avatar użytkownika - Julka71
Julka71
Przeczytane:2012-07-24, Ocena: 5, Przeczytałam,
Fajny był Tupcio chrupcio
Avatar użytkownika - kropka27
kropka27
Przeczytane:2011-07-11, Ocena: 5, Przeczytałam,
Książeczka bardzo fajnie zilustrowana i kolorowa. Mimo, ze ma tylko kilkadziesiat stron przedstawia i rozwiazuje problem narodzin rodzeństwa. Mój synek nie był z byt przekonany do posiadania "konkurencji" a jeszcze bardziej siostrzyczki, jednak opowiadanie w ktorym Tupcio Chrupcio nie mając sie z kim bawic zapragnął rodzeństwa, a w efekcie został bratem- boahterem- dla swej siostry przekonało go na tyle, że już mnie pyta czy mam w brzuszku dzidziusia:)
Jajo. Jajka w gnieździe i kosmosie, czyli kogel-mogel dla dociekliwych
Eliza Piotrowska0
Okładka ksiązki - Jajo. Jajka w gnieździe i kosmosie, czyli kogel-mogel dla dociekliwych

Według starożytnych Rzymian wszystko zaczyna się ab ovo, czyli ,,od jajka": z wielkiego jaja powstała Ziemia, a ze skorupy Niebo. Życie na Ziemi też powstaje...

Ciocia Jadzia. Audiobook
Eliza Piotrowska0
Okładka ksiązki - Ciocia Jadzia. Audiobook

Ukazały się już cztery książki z cyklu o zabawnej mądrej cioci Jadzi, z którą nigdy nie jest nudno. Dwie z nich - "Ciocia Jadzia. Szkoła" i "Ciocia Jadzia...