Upadli III: Raj utracony

Wydawnictwo: Jaguar
Data wydania: 11/2010
Kategoria: Fantasy/SF
ISBN: 978-83-7686-040-4
Liczba stron: 360
Dodał/a książkę: ironicperson

Ocena: 4.5 (8 głosów)

Osiemnastoletni Aaron jest Nefilimem, dzieckiem upadłego anioła i śmiertelnej kobiety. Poza tym jest również tym, na którego czekają strąceni – ostatnią nadzieją popleczników Lucyfera na powrót do niebios... Niestety, Aaron niespecjalnie przykłada się do wypełniania proroctwa. Zależy mu przede wszystkim na odzyskaniu porwanego przez Werchiela Steviego. Gdy trafia do Aerie, utrzymywanej w ścisłej tajemnicy, ostatniej enklawy upadłych, Aaron ma nadzieję na chwilę spokoju. Rychło okazuje się jednak, że mieszkańcy schronienia oczekują od niego zdecydowanych działań. Również Werchiel nie daje o sobie zapomnieć i zastawia pułapkę. Porywa Villmę, wielką miłość Aarona, by użyć jej jako przynęty. Ale to nie wszystko. Gdy Aaron przybędzie na ratunek swojej dziewczynie, stanie oko w oko z Malakiem – potwornym, stworzonym przez niebiańskie siły stworzeniem, które okaże się kimś, kogo wybraniec nie będzie potrafił zgładzić.

Kup książkę Upadli III: Raj utracony

Opinie o książce - Upadli III: Raj utracony

Avatar użytkownika - esperanza
esperanza
Przeczytane:2013-10-21, Ocena: 3, Przeczytałam, 52 książki 2013, Mam,
No cóż, lepiej niż poprzednie, ale też nie to, co można sobie wyobrażać. Chciałabym przeczytać tu idealny opis walki, anioła w czasie metamorfozy, a nie jeden zwrot 'zmienił się'. To słabe. Pies, który jest nadzwyczaj inteligentny głównie myśli o jedzeniu, oczywiście nie mogę ominąć przy jego temacie oczywiście chęci poświęcenia życia za swego najdroższego przyjaciela Aarona. Moim zdaniem by być czytelnikiem, którego zdanie może się choć trochę liczyć wśród opinii publicznej, trzeba przeczytać 100 dobrych książek i 100 złych. Książka pt. "Raj utracony" należy zdecydowanie do tych słabych. Jedynie zmarnowany czas.
Link do opinii
Avatar użytkownika - wegorz666
wegorz666
Przeczytane:2015-02-02, Ocena: 4, Przeczytałam,
Avatar użytkownika - Nataluch
Nataluch
Przeczytane:2012-12-19, Ocena: 6, Przeczytałam,
Avatar użytkownika - BuntGeheimnis
BuntGeheimnis
Przeczytane:2012-05-02, Ocena: 4, Przeczytałam,
Avatar użytkownika - dzz14
dzz14
Przeczytane:2012-01-06, Ocena: 5, Przeczytałam,
Avatar użytkownika - marysilver
marysilver
Przeczytane:2000-01-01, Ocena: 4, Przeczytałam,
Inne książki autora
Lewiatan
Thomas E. Sniegoski0
Okładka ksiązki - Lewiatan

Ścigany przez bezwzględnego Verchiela, Aaron wciąż ucieka. Towarzyszy mu były dowódca Potęg, Camael. Oszalały na tle nefilima z przepowiedni, Verchiel...

Reklamy