Okładka książki - Wieczny Batman, tom 3

Wieczny Batman, tom 3

Wydawnictwo: Egmont
Data wydania: 2016-10-05
Kategoria: Komiksy
ISBN: 9788328118164
Liczba stron: 420
Dodał/a książkę: elibri

Ocena: 0 (0 głosów)

Trzeci tom monumentalnej, tworzonej przez kilkudziesięciu autorów sagi o wiecznym Batmanie.

W ciągu miesięcy, które minęły od aresztowania komisarza Jima Gordona, bandyci opanowali Gotham i biją się między sobą, a policja jest bezsilna. Wprowadzono stan wyjątkowy, Azyl Arkham przestał istnieć, zaś Bruce Wayne zbankrutował. Batman i jego sojusznicy walczyli już z wieloma kryminalistami, pokonali mnóstwo szaleńców i geniuszy zła, jednakże żadne z tych ciężko okupionych zwycięstw nie przybliżyło ich do wyjaśnienia, kto stoi za pogrążaniem się miasta w chaosie. 

Choć armia najzacieklejszych przeciwników Mrocznego Rycerza grasuje po Gotham, Nietoperz musi najpierw skupić się na śladach, które doprowadzą go do najważniejszego wroga...

A może rozwiązanie zagadki od początku znajdowało się w zasięgu ręki? Trzeci tom Wiecznego Batmana stanowi zakończenie najtrudniejszego śledztwa w historii Mrocznego Rycerza!

Pomysłodawcami serii i głównymi autorami scenariusza są gwiazdy komiksu amerykańskiego: Scott Snyder (Amerykański Wampir, Swamp Thing) i James Tynion IV (Szpon, Detective Comics).

Kup książkę Wieczny Batman, tom 3

Opinie o książce - Wieczny Batman, tom 3

Inne książki autora
Szpon. Tom 2. Upadek Sów
James Tynion0
Okładka ksiązki - Szpon. Tom 2. Upadek Sów

Druga i ostatnia część miniserii ukazującej prawdziwe oblicze Gotham City. Niewiele osób wie, że miasto Batmana od chwili swego założenia rządzone...

Recenzje miesiąca
Drogowskazy
Wiktor Osiatyński
Okładka książki - Drogowskazy
Zadry
Dominik Rutkowski
Okładka książki - Zadry
Świat kupek
Terry Pratchett
Okładka książki - Świat kupek
Pokaż wszystkie recenzje
Reklamy