Wielka Księga Przygód. Muminki

Wielka Księga przygód. Muminki to zbiór opowieści o perypetiach najbardziej znanych trolli na świecie. Poznaj świat Muminków i przeżyj niezwykłe przygody w towarzystwie ulubionych bohaterów. Co straszy w starej kopalni, którą odkryli Muminek i Ryjek? Jak się zakończyła nocna wyprawa przyjaciół do dzikiego lasu? Dlaczego Panna Migotka odrzuciła propozycje pracy w cyrku? Zabawne, ciepłe i mądre opowiadania o Muminkach zainteresują nie tylko najmłodszych czytelników.

Informacje dodatkowe o Wielka Księga Przygód. Muminki:

Wydawnictwo: Egmont
Data wydania: 2014-10-13

Kup książkę Wielka Księga Przygód. Muminki

Wielka Księga Przygód. Muminki - opinie o książce

Avatar użytkownika - owuwu
owuwu
Przeczytane:2019-03-10,

Ta książka to klasyka, którą każde dziecko powinno mieć na swojej półce.
Opowiada ona o grupce, rodzinie skrzatów. I już sam fakt, że jest to rodzina to plus dla autora, że krzewi prawidłowe relacje międzyludzkie i popiera taki stan rzeczy. Pokazuje też prawidłowe relacje jakie powinny panować w rodzinie i uczy miłości, szacunku do rodziców, rodzeństwa i innych ludzi.
Przeżywają oni różne historie i przygody, które rozbudzają wyobraźnie, pobudzają kreatywność. Niekiedy trzymają w napięciu.
Książka napisana jest językiem stosownym dla dzieci. Młodzi czytelnicy bez problemu nadążą za fabułą.
Książka nie tylko uczy ale i wychowuje, uczy szacunku i w ogóle jest warta przeczytania.

A Buka nie jest taka straszna jak ją malują :D

Avatar użytkownika - azetka79
azetka79
Przeczytane:2019-08-23, Ocena: 5, Przeczytałam,

Jeśli dzieciństwo to tylko z Muminkami

Muminki w cyrku
Harald Sonesson0
Okładka ksiązki - Muminki w cyrku

Gdy nuda doskwiera, najlepiej rozerwać się w cyrku - stwierdziły Muminki, gdy Mała Mi doniosła im, że w Dolinie stanął cyrkowy namiot. Lecz okazało się...