Wystąpienia publiczne w biznesie. Warsztaty

Witamy Cię serdecznie na warsztatach z wystąpień publicznych.

Nauczymy Cię, jak:

zmieniać nudne prezentacje w perły retoryki (z elementami dialogu), nawiązywać bliską więź z audytorium (i zbierać liczne komplementy), odpowiadać na trudne pytania uczestników (i nie dać się ukłuć ostrzem krytyki).

Zdradzimy Ci nasze sekrety wzbogacania prezentacji, seminariów i innych mniej lub bardziej oficjalnych spotkań biznesowych. Pracowaliśmy z wieloma politykami i osobami zarządzającymi i wiemy, że trening czyni mistrza. A to znaczy, że jeśli tylko zechcesz, zostaniesz lewitującym metr nad ziemią płomiennym mówcą. W mgnieniu oka będziesz stawać się dowcipny, śmiertelnie poważny, niekwestionowanie kompetentny albo nieodparcie przekonujący. Będziesz jak na zawołanie włączać elementy ruchu scenicznego, wzmacniać przekaz kierowany do słuchaczy, dawać niezapomniane show i kończyć wystąpienie w burzy oklasków.

W książce "Wystąpienia publiczne w biznesie. Podręcznik" zebraliśmy doświadczenia menedżerów, aktorów, trenerów, kaznodziejów, polityków, przywódców i mówców biznesowych, z którymi pracowaliśmy. Z całej tej wiedzy wybraliśmypięć umiejętności dobrego mówcy, których poznanie umożliwi Ci osiągnięcie sukcesu podczas wystąpień publicznych. Oto one:

profesjonalne przygotowanie -- co warto wiedzieć przed wystąpieniem; przyciągające rozpoczęcie -- sprawdzone sposoby na to, jak zacząć; przejrzysty przekaz -- jak ułożyć konspekt wystąpienia; perswazyjny język -- w jaki sposób mówić, żeby inni słuchali; porywające zakończenie -- co zrobić, aby pozostawić niezapomniane wrażenie.

Wierz nam albo nie, ale każdy mówca może stać się mistrzem słowa. To kwestia treningu. Wiemy to z doświadczenia. Przeszkoliliśmy wielu mówców, którzy dziś są gwiazdami polityki i biznesu. Obserwowaliśmy ich przemianę, wyciągaliśmy wnioski i doskonaliliśmy nasz warsztat trenerski. W końcu, po latach, postanowiliśmy podzielić się tą wiedzą z szerokim audytorium. I oto jest: książka "Wystąpienia publiczne w biznesie. Książka treningowa". To suma naszych obserwacji. Znajdziesz w niej:

wskazówki na temat najczęstszych rodzajów wystąpień biznesowych, praktyczne porady na temat tego, jak udoskonalić swoją prezentację, zbiór 65 ćwiczeń do samodzielnego wykonania.

Trening czyni mistrza...

W zestawie "Wystąpienia publiczne w biznesie. Warsztaty" znajdziesz: Podręcznik Książkę treningowa z ćwiczeniami Płyty DVD zawierające szkolenie "Wystąpienia publiczne - krok po kroku" prowadzone przez Jerzego Rzędowskiego.

Informacje dodatkowe o Wystąpienia publiczne w biznesie. Warsztaty:

Wydawnictwo: Onepress
Data wydania: 2007-07-17
Kategoria: Poradniki

Kup książkę Wystąpienia publiczne w biznesie. Warsztaty

Wystąpienia publiczne w biznesie. Warsztaty - opinie o książce

Mistrzowskie prezentacje slajdowy poradnik mówcy doskonałego
Agata Rzędowska, Jerzy Rzędowski0
Okładka ksiązki - Mistrzowskie prezentacje slajdowy poradnik mówcy doskonałego

Mówcy powinni mieć na uwadze nie tylko to, by wyczerpać temat, ale także to, by nie wyczerpać słuchaczy Winston Churchill Świetna prezentacja...

Mówca doskonały. Wystąpienia publiczne w praktyce
Agata Rzędowska, Jerzy Rzędowski0
Okładka ksiązki - Mówca doskonały. Wystąpienia publiczne w praktyce

Słowem malowanie, tkanie i rzeźbienie Esencja doświadczeń menedżerów, aktorów, trenerów, polityków, przywódców...