Zatrudniaj z głową. Racjonalny sposób na zbudowanie świetnego zespołu

Poznaj nowoczesne techniki oceny i rekrutacji personelu

Sprawnie poprowadź rozmowę kwalifikacyjną Dopasuj kandydata do odpowiedniego stanowiska Obiektywnie oceń kwalifikacje kandydata Wyselekcjonuj najlepszych

Każda firma jest tak silna, jak jej najsłabsze ogniwo -- ludzie. Niezbędne jest więc rekrutowanie osób, które nie osłabią przedsiębiorstwa. Jak jednak spośród grona kandydatów wybrać właśnie tych, którzy dokładnie odpowiadają potrzebom firmy, reprezentują odpowiedni poziom merytoryczny i sprawdzą się na nowym stanowisku? Nie ma niezawodnej metody pozwalającej dokładnie przewidzieć, jak kandydat będzie sobie radził w pracy, ale podczas rekrutacji można skorzystać z narzędzi i środków, które pozwolą na wyeliminowanie tych, którzy na pewno nie spełniają wymagań.

Książka "Zatrudniaj z głową. Racjonalny sposób na zbudowanie świetnego zespołu" przedstawia nowoczesną metodę rekrutacji nowych pracowników i budowania doskonałego zespołu. Autor książki Lou Adler opisuje opracowaną przez siebie technikę o nazwie POWER Hiring, która pomaga rozwiązać problemy i wyeliminować sprzeczności w procesie zatrudniania. Książka przedstawia sposób zatrudniania oparty nie na emocjach osób rekrutujących, ale na wynikach pracy kandydata. Zawiera dokładne omówienie wszystkich kroków procesu zatrudniania, włącznie ze sposobami prowadzenia rozmów kwalifikacyjnych i technikami oceny.

Definiowanie profili zadaniowych Obiektywna ocena kandydata w oparciu o cztery pytania Określenie kwalifikacji kandydata Metody oceny kandydatów Negocjowanie umów z zatrudnianymi pracownikami Planowanie procesu rekrutacji

Zbuduj zespół fachowców, wykorzystując nowoczesne techniki rekrutacji.

Informacje dodatkowe o Zatrudniaj z głową. Racjonalny sposób na zbudowanie świetnego zespołu:

Wydawnictwo: Onepress
Data wydania: 2006-04-24
Kategoria: Poradniki

Kup książkę Zatrudniaj z głową. Racjonalny sposób na zbudowanie świetnego zespołu

Zatrudniaj z głową. Racjonalny sposób na zbudowanie świetnego zespołu - opinie o książce