Zdrowe myśli, zdrowe życie

Wydawnictwo: Wydawnictwo Psychoskok
Data wydania: 2015-03-15
ISBN: 978-83-7900-314-3
Dodał/a książkę: agnieszka3201

Czym jest prawo przyciągania? Jak działa i co dzięki niemu można zyskać? Czy można dzięki niemu wpływać na swoje życie, zdrowie, szczęście, bogactwo? Jak pozbyć się nabytych przekonań i złych nawyków, by przyciągać tylko dobre rzeczy? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziesz w książce „Zdrowe myśli, zdrowe życie”, która w jasny i przystępny sposób wyjaśnia, jak działa prawo przyciągania i co można dzięki niemu zyskać. To także pozytywny poradnik o tym, jak pomagać drugiemu człowiekowi i sprawiać, by negatywne podejście do różnych spraw, nawet najmniejszych, zamienić w optymistyczną wersję zdarzeń, którą da się rozwiązać, często tylko za pomocą zmiany sposobu myślenia. To także książka o tym, jak pozbyć się „śmieci” (negatywnych emocji, zbędnych informacji) z twojego osobistego „komputera” poprzez odrzucanie rzeczy, które cię ograniczają. Dzięki prawu przyciągania nie tylko oczyścisz swój umysł, ale także wpłyniesz na jakość swojego życia.

Kup książkę Zdrowe myśli, zdrowe życie

Opinie o książce - Zdrowe myśli, zdrowe życie

Avatar użytkownika - agnieszka3201
agnieszka3201
Przeczytane:2015-02-17, Ocena: 6, Przeczytałam, Mam,
Jeśli jesteś na rozdrożu i chcesz zmienić swój byt - koniecznie przeczytaj tę książkę!