Zrozumieć platformę .NET. Wydanie II

Poznaj platformę .NET

Dowiedz się, jak funkcjonuje platforma .NET Naucz się tworzyć za jej pomocą różne rodzaje aplikacji Zapoznaj się z jej językami

Wprowadzenie platformy programistycznej .NET okazało się przełomem w programowaniu aplikacji dla systemu Windows. Obsługiwane przez nią technologie, takie jak ADO.NET czy ASP.NET, pozwalają szybko i łatwo tworzyć różnorodne programy dla tego systemu, a także witryny oraz usługi internetowe. Zestaw elementów .NET składa się na jedną z najpotężniejszych obecnie platform programistycznych, a podstawowym narzędziem umożliwiającym korzystanie z możliwości jej najnowszej, drugiej, wersji jest Visual Studio 2005.

"Zrozumieć platformę .NET. Wydanie II" to krótkie wprowadzenie w niezwykle bogaty świat platformy .NET. Z książki tej dowiesz się, jak działa wspólne środowisko uruchomieniowe (CLR) oraz biblioteka klas .NET Framework. Poznasz możliwości Visual Studio 2005 oraz podstawowe języki platformy, takie jak C#, Visual Basic i C++. Nauczysz się tworzyć różne rodzaje programów przy użyciu podstawowych technologii platformy .NET, między innymi aplikacje webowe za pomocą ASP.NET czy bazodanowe w ADO.NET. Książka ta pozwoli Ci rozpocząć korzystanie z olbrzymich możliwości platformy .NET.

Biblioteka klas .NET Framework Wspólne środowisko uruchomieniowe (CLR) Przegląd języków .NET Visual Studio 2005 Tworzenie aplikacji webowych za pomocą ASP.NET Używanie ADO.NET do obsługi danych Programowanie rozproszone

Dzięki tej książce szybko wkroczysz w świat platformy .NET.

Informacje dodatkowe o Zrozumieć platformę .NET. Wydanie II:

Zrozumieć platformę .NET. Wydanie II - opinie o książce

ESB. Magistrala usług korporacyjnych
David Chappell0
Okładka ksiązki - ESB. Magistrala usług korporacyjnych

Integracja systemów dla praktyków! Integracja systemów oraz zapewnienie komunikacji między różnymi ich komponentami to ogromne wyzwanie. Podczas tworzenia...