Wkrótce wybierzemy ebook roku!

Autor: slk
News - Wkrótce wybierzemy ebook roku!

Za nami już półmetek konkursu Ebook Roku 2013, dzięki któremu zostaną wyłonione najlepsze książki elektroniczne, opublikowane w 2013 roku. Liczba zgłoszeń z poprzedniej edycji jest już przekroczona!

 

To już II edycja konkursu „Ebook Roku 2013”, konkursu cieszącego się coraz większym zainteresowaniem wśród autorów, wydawców i czytelników! Codziennie nadsyłane są nowe, zajmujące pozycje. Do konkursu zgłoszono już 80 książek elektronicznych, w tym ponad 50 będzie konkurowało o tytuł Fabuły Roku 2013. Wśród nich można znaleźć zarówno światowe bestsellery, jak i publikacje polskich self-publisherów. Konkurs spotkał się z pozytywnym reakcją zarówno wśród autorów, jak i wydawnictw. - Cieszymy się z tak dużego zainteresowania dużych wydawnictw, jak i niezależnych autorów - mówi Marta Kalarus, organizatorka konkursu - liczymy jeszcze na dużą ilość zgłoszeń w lutym, kiedy część zainteresowanych będzie motywowana zbliżającym się deadlinem. Książki można zgłaszać do 28.02.2014, do godziny 23.59.

 

Znany jest również termin i miejsce Gali Ebooka Roku 2013. Odbędzie się we współpracy z Centrum Informacji Naukowej i Bibliotece Akademickiej, 10 kwietnia 2014r w siedzibie CINIBA. Wydarzenie uświetnią swoją obecnością przedstawiciele wydawnictw, środowiska naukowego oraz partnerzy konkursu. - To wtedy ogłosimy wyniki i wręczymy nagrody laureatom w następujących kategoriach: „Self-pub Roku 2013”, „Fabuła Roku 2013”, „Poradnik Roku 2013” i wybrany przez internautów „Ebook Roku 2013”. Tak dużą ilość zgłoszeń i świetne miejsce na Galę zawdzięczamy naszym partnerom i patronom oraz ich zaangażowaniu – dodaje Kinga Kasperek, Lider Projektu w Wydaje.pl – Wierzę, że wspólnymi siłami uda nam się zorganizować niezapomnianą Galę i dać szansę zarówno początkującym, jak i doświadczonym autorom na zdobycie wyróżnienia. 

 

Choć głosowanie rozpocznie się dopiero 1 marca 2014 roku, to internauci już teraz mogą zobaczyć listę zgłoszonych e-booki na stronie ebookroku.pl. Aktualizowana jest niemal codziennie, w miarę nadchodzenia nowych zgłoszeń. To właśnie na niej znaleźć można więcej informacji o zgłoszonych e-bookach

 

Książki, kandydujące do miana “Ebooka roku 2013” można zgłaszać na adres info@ebookroku.pl, wysyłając następujące informacje:

- 1 kopię ebooka w formacie PDF (obowiązkowo) i EPUB oraz MOBI;

- imię i nazwisko autora oraz krótką informację o autorze (do 1 tys. znaków ze spacjami);

- nazwę wydawnictwa, logo i krótką informację (do 1 tys. znaków ze spacjami);

- streszczenie książki (do 2 tys. znaków ze spacjami);

- okładkę książki w formacie JPG.

 

Regulamin konkursu oraz inne informacje dostępne są na stronie ebookroku.pl. Więcej informacji można również uzyskać, pisząc na adres info@ebookroku.

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy