Rusza wyzwanie czytelnicze z literaturą amerykańską!

Autor: slk
News - Rusza wyzwanie czytelnicze z literaturą amerykańską!

Coraz więcej osób przyłącza się do naszych wyzwań czytelniczych. Wygrać w nich możecie między innymi zestawy liczące 52 książki, 26 książek i 12 książek. Podobnie jak w zeszłym roku uznaliśmy, że warto nasze wyzwania nieco rozwinąć i uzupełnić. Na przykład zachęcając do czytania książek należących do określonego gatunku czy dotyczących konkretnej tematyki. Oficyna Literacka Noir Sur Blanc przypomina obecnie twórczość Charlesa Bukowskiego, wydając jego najbardziej znane książki w zupełnie nowej oprawie. W jej ofercie znajdziecie również dzieła Henry'ego Millera oraz Dona DeLillo. Dlatego wspólnie chcemy zaprosić Was do udziału w kolejnym wyzwaniu. Zachęcamy, byście do 4 grudnia 2014 sięgali po literaturę amerykańską. Być może wśród nich znajdą się pozycje wspomnianego wyżej Bukowskiego, Millera czy DeLillo?

Nie określamy liczby publikacji, które musicie przeczytać. Nie określamy konkretnych tytułów, choć poniżej prezentujemy kilka propozycji wydawnictwa, po które - być może - zechcecie sięgnąć.

Aby wziąć udział w naszym wyzwaniu, po prostu:


- wypowiedzcie się w specjalnym temacie na naszym forum, zgłaszając się w ten sposób
- utwórzcie półkę w swojej wirtualnej biblioteczce i nazwijcie ją "Wyzwanie - literatura amerykańska 2014"
- dodawajcie na nią przeczytane książki, podobnie jak w przypadku wyzwania głównego, oznaczając książki jako przeczytane, oceniając je i dodając opinie o nich.

W grudniu zapoznamy się z Waszymi zgłoszeniami i wybierzemy laureatów, którzy otrzymają specjalne zestawy książek, bazujące na Waszych czytelniczych zainteresowaniach.

Zapraszamy do udziału w wyzwaniu!

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy