Co zobaczyć w telewizji w tym tygodniu? Najciekawsze emisje filmów od 30 stycznia do 5 lutego 2023 roku

Data: 2023-01-30 12:57:01 Autor: Adrian Nowak
udostępnij Tweet

Przed nami pojawia się początek drugiego miesiąca 2023 roku, zapewniającego widzom dość spokojny okres filmowy, który przełamie spora jakość licznych propozycji, które będzie można niebawem zobaczyć. Tym razem nieco zaskoczyć Was może najbliższa niedziela... Jakie filmy zagoszczą w telewizji od 30 stycznia do 5 lutego?

Obrazek w treści Co zobaczyć w telewizji w tym tygodniu? Najciekawsze emisje filmów od 30 stycznia do 5 lutego 2023 roku [jpg] fot. Lucrezia Carnelos on Unsplash

Co obejrzeć w telewizji w tym tygodniu? Najciekawsze emisje filmów w tv w dniach od 30 stycznia do 5 lutego 2023?

Spokojny poniedziałek, 30 stycznia przed nami...

Najbliższy poniedziałek rozpocznie się spokojnie, ale w zamian nie zabraknie jakości, gdyż tego dnia będziemy mogli ujrzeć filmową Alitę - Bojowy Anioł, opowieści o młodej dziewczynie, która została zamknięta w ciele cyborga, stając się jednocześnie potężną bohaterką. To jednak nie koniec poruszających opowieści, ponieważ fani Angeliny Jolie mogą ujrzeć jej produkcję Niezłomny o żołnierzu, którzy trafił do japońskiej niewoli.

 

31 stycznia 2023 z Piratami z Karaibów oraz Staniczkiem!

Wtorek będzie kolejnym dniem z dwoma filmami. W ten też sposób ponownie w telewizji zagości Johnny Depp ze swoim klasykiem w postaci Piratów z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły. Osoby poszukujące nietypowych komedii odnajdą ją na TVP Kultura za sprawą Staniczka z reżyserii Veita Helmera.

 

Mocna środa 1.02 przed widzami!

Być może się nieco zdziwicie, ale pierwszy dzień lutego 2023 roku zapowiada się solidnie pod względem ilości oraz jakości oferującej przez między innymi Stan gry czy Igrzyska śmierci Kosogłos!

 

Czwartek z intrygującym duetem

2 lutego gracze będą mieli okazję zapoznać się z Drugą twarzą, opowieścią o niezwykłym i kłopotliwym dla siebie duetem agentów FBI, polujących na mordercę znanego jako Cassius. Znacznie lżejszy klimat zaoferuje widzom komedia braci Russo - Ja, ty i on z 2006 roku z Owenem Wilsonem o parze, której życie zmieni przyjaciel i nowy gość w domu!

 

Kolejny piątek z nowymi hitami!

Nadchodzący piątek zapowiada się naprawdę nieźle, a widzowie mogą się spodziewać emisji aż pięciu nowych propozycji, nie zabraknie świetnego Van Gogha, drugiego Ant-Mana czy też efektownego wizualnie Play One'a.

 

W sobotę 4 lutego nie zabraknie mocnych scen!

W sobotę widzowie mogą się spodziewać szeregu ciekawych i niekonwencjonalnych produkcji. Obecnie już tylko śmieszny Król Skorpion, porywający Transporter 3, ceniona trzecia Epoka lodowcowa czy oryginalny Ciekawy przypadek Benjamina Buttona. A to nie jedyne hity tego dnia!

 

Jak zakończy się tydzień od 30 stycznia do 5 lutego pod względem filmów w telewizji?

Koniec tygodnia odbędzie się poprzez emisję Świata w ogniu, czyli kolejnego rozdziału opowieści z Gerardem Butlerem oraz Morganem Freemanem. Nie zabraknie w telewizji także kontrowersyjnego Snajpera w reżyserii Clinta Eastwooda w historii o Chrisie Kyle'u, snajperowi o nietypowym sposobie funkcjonowania. Fani klasyków będą mogli ujrzeć także Ziemię obiecaną Andrzeja Wajdy, mogąc przy okazji... nieco przygotować się do tegorocznych matur! ;)

Tagi: filmy, polsat, tvp, tvn, tv puls,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Płezent – carkiem niekotrzebna rzecz
Agnieszka Suchowierska ;
Płezent – carkiem niekotrzebna rzecz
Człowiek z bursztynu
Tomasz Ołdziejewski; Sylwia Winnik
Człowiek z bursztynu
Królewska guwernantka
Wendy Holden ;
Królewska guwernantka
Diament i Róża
Karolina Winiarska
Diament i Róża
Nić przeznaczenia
Anna Sakowicz
Nić przeznaczenia
Mąciciel
Paweł Beręsewicz
Mąciciel
Emilka i potwory z legend
Kamila Stokowska
Emilka i potwory z legend
Potwór
Hubert Hender
Potwór
Pokaż wszystkie recenzje