Quantcast

Disney+ w Polsce. Co zobaczyć na początek na Disney+?

Data: 2022-06-10 12:17:13 Autor: adudek
udostępnij Tweet

Już za kilka dni swoją premierę będzie miała wyczekiwana przez wielu platforma streamingowa od Disneya. Sprawdzamy, co na start Disney+ będzie mógł zaoferować Polakom. Jakie filmy i jakie seriale będzie można obejrzeć zaraz po premierze? 

Obrazek w treści

Disney+ to platforma VOD, na którą w Polsce przyszło nam dość długo czekać. Jej debiut zbliża się jednak wielkimi krokami, bowiem już za cztery dni Disney+ wreszcie zostanie uruchomiony także dla polskich widzów. Na co warto zwrócić uwagę tuż po premierze Disney+? 

Disney+ – co platforma zaoferuje wraz z premierą?

Jeszcze przed oficjalną premierą swojej platformy, Disney zorganizował specjalną konferencję prasową dla dziennikarzy, podczas której zaprezentowane zostały pierwsze produkcje, które zobaczyć będzie można w Polsce tuż po starcie platformy.

 

Użytkownicy Disney+ z całą pewnością nie będą mieli powodów do narzekań, bowiem oferta zawierać ma ponad 800 filmów oraz ponad 1000 różnych seriali.   Część z propozycji stanowić będą oryginale produkcje Disneya, ale nie tylko. Tych stworzonych typowo dla Disney+ ma być ponad 150. Oprócz tego na platformie w momencie debiutu zobaczymy animacje Pixar oraz produkcje filmowe z uniwersum Marvela. Nie zabraknie także propozycji dla fanów Star Wars, bowiem na Disney+ znajdziemy całą kolekcję filmową popularnej międzygalaktycznej serii. Lista seriali, filmów i programów będzie oczywiście stale powiększana. 

Disney+ – jakie będą seriale?

Na ponad 100 seriali składać się będą nie tylko ostatnie hity Disney+, ale także klasyczne produkcje, które wcześniej zobaczyć można było dzięki umowom licejcyjnym na innych platformach. Na platformie Disney+ znajdą się także programy z oferty Fox oraz National Geographic, czyli stacji powiązanych z grupą Disney.

Może zainteresować cię także...

Spośród filmowych klasyków, widzowie będą mogli powrócić do seriali takich jak Z Archiwum X, Zagubieni, American Horror Story, Buffy: Postrach wampirów czy Prison Break. Nie zabraknie także wielu hitów, takich jak Family Guy: Głowa rodziny, Gotowe na wszystko, Grey's Anatomy: Chirurdzy, Simpsonowie, The Walking Dead, Obi-Wan Kenobi.

Spośród nowości wyróżnić można chociażbyThe Mandalorian, Hawkeye czy całkowicie nieznany polskim widzom serial Moon Knight. Do polskojęzycznej wersji Disney+ wpadną także inne produkcje Marvela — m.in. „Loki” i „WandaVision”.

Disney+ – jakie filmy obejrzymy po premierze? 

Najmłodsi z kolei będą zadowoleni z możliwości zobaczenia cyklu filmowego Toy Story, ale także zdobywczynie ostatnich Oscarów: produkcje Nasze magiczne Encanto oraz film dla starszych widzów Cruella. Na platformie pojawi się także film animowany Luca (nominowany do Oscarów w kategorii najlepsza animacja) oraz produkcja Co w duszy gra. Pojawią się także znane hity takie jak Kraina lodu, Vaiana: skarb oceanu, Raya i ostatni smok czy Zaplątani.

Może zainteresować cię także...

Disney+ uraczy nas także produkcjami z serii Marvel. Znalazło się tam mnóstwo produkcji, takich jak: Avengers: Koniec gry, Avengers: Wojna bez granic, Czarna pantera, Doktor Strange, seria Iron Man, czy Strażnicy Galaktyki. 

Disney+ – ile kosztuje? 

Cena miesięcznej subskrypcji platformy Disney+ to 28,99 złotych. Wraz z wielką premierą, Disney oferuje również specjalną promocję dla przyszłych widzów: płacąc za roczny dostęp do usługi z góry, zapłacimy jedynie 229,90 zł. Start platformy zaplanowany został na 14 czerwca 2022 roku.

Tagi: Disney+, platforma disney, bajki dla dzieci, kreskówki,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Zagadka czarnego psa
Marta Guzowska
Zagadka czarnego psa
Wicierz
M.M. Perr ;
Wicierz
You'd Be Home Now
Kathleen Glasgow
You'd Be Home Now
Dyrektor generalny
K.N. Haner
Dyrektor generalny
Falling fast
Bianca Iosivoni;
Falling fast
W mroku
Agnieszka Janiszewska
W mroku
Wielcy przyjaciele dzieci
Marek Michalak
Wielcy przyjaciele dzieci
Pokaż wszystkie recenzje