Disney+ w Polsce. Co zobaczyć na początek na Disney+?

Data: 2022-06-10 12:17:13 Autor: adudek
udostępnij Tweet

Już za kilka dni swoją premierę będzie miała wyczekiwana przez wielu platforma streamingowa od Disneya. Sprawdzamy, co na start Disney+ będzie mógł zaoferować Polakom. Jakie filmy i jakie seriale będzie można obejrzeć zaraz po premierze? 

Obrazek w treści

Disney+ to platforma VOD, na którą w Polsce przyszło nam dość długo czekać. Jej debiut zbliża się jednak wielkimi krokami, bowiem już za cztery dni Disney+ wreszcie zostanie uruchomiony także dla polskich widzów. Na co warto zwrócić uwagę tuż po premierze Disney+? 

Disney+ – co platforma zaoferuje wraz z premierą?

Jeszcze przed oficjalną premierą swojej platformy, Disney zorganizował specjalną konferencję prasową dla dziennikarzy, podczas której zaprezentowane zostały pierwsze produkcje, które zobaczyć będzie można w Polsce tuż po starcie platformy.

 

Użytkownicy Disney+ z całą pewnością nie będą mieli powodów do narzekań, bowiem oferta zawierać ma ponad 800 filmów oraz ponad 1000 różnych seriali.   Część z propozycji stanowić będą oryginale produkcje Disneya, ale nie tylko. Tych stworzonych typowo dla Disney+ ma być ponad 150. Oprócz tego na platformie w momencie debiutu zobaczymy animacje Pixar oraz produkcje filmowe z uniwersum Marvela. Nie zabraknie także propozycji dla fanów Star Wars, bowiem na Disney+ znajdziemy całą kolekcję filmową popularnej międzygalaktycznej serii. Lista seriali, filmów i programów będzie oczywiście stale powiększana. 

Disney+ – jakie będą seriale?

Na ponad 100 seriali składać się będą nie tylko ostatnie hity Disney+, ale także klasyczne produkcje, które wcześniej zobaczyć można było dzięki umowom licejcyjnym na innych platformach. Na platformie Disney+ znajdą się także programy z oferty Fox oraz National Geographic, czyli stacji powiązanych z grupą Disney.

Może zainteresować cię także...

Spośród filmowych klasyków, widzowie będą mogli powrócić do seriali takich jak Z Archiwum X, Zagubieni, American Horror Story, Buffy: Postrach wampirów czy Prison Break. Nie zabraknie także wielu hitów, takich jak Family Guy: Głowa rodziny, Gotowe na wszystko, Grey's Anatomy: Chirurdzy, Simpsonowie, The Walking Dead, Obi-Wan Kenobi.

Spośród nowości wyróżnić można chociażbyThe Mandalorian, Hawkeye czy całkowicie nieznany polskim widzom serial Moon Knight. Do polskojęzycznej wersji Disney+ wpadną także inne produkcje Marvela — m.in. „Loki” i „WandaVision”.

Disney+ – jakie filmy obejrzymy po premierze? 

Najmłodsi z kolei będą zadowoleni z możliwości zobaczenia cyklu filmowego Toy Story, ale także zdobywczynie ostatnich Oscarów: produkcje Nasze magiczne Encanto oraz film dla starszych widzów Cruella. Na platformie pojawi się także film animowany Luca (nominowany do Oscarów w kategorii najlepsza animacja) oraz produkcja Co w duszy gra. Pojawią się także znane hity takie jak Kraina lodu, Vaiana: skarb oceanu, Raya i ostatni smok czy Zaplątani.

Może zainteresować cię także...

Disney+ uraczy nas także produkcjami z serii Marvel. Znalazło się tam mnóstwo produkcji, takich jak: Avengers: Koniec gry, Avengers: Wojna bez granic, Czarna pantera, Doktor Strange, seria Iron Man, czy Strażnicy Galaktyki. 

Disney+ – ile kosztuje? 

Cena miesięcznej subskrypcji platformy Disney+ to 28,99 złotych. Wraz z wielką premierą, Disney oferuje również specjalną promocję dla przyszłych widzów: płacąc za roczny dostęp do usługi z góry, zapłacimy jedynie 229,90 zł. Start platformy zaplanowany został na 14 czerwca 2022 roku.

Tagi: Disney+, platforma disney, bajki dla dzieci, kreskówki,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeĹźeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy