Powrót Czarnego Kota. „Babcia Rabuś powraca" Davida Walliamsa

Data: 2023-05-29 15:33:05 Autor: Piotr Piekarski
udostępnij Tweet

Wszystkie serwisy informacyjne prześcigają się w doniesieniach o zuchwałych kradzieżach bezcennych przedmiotów.

Przestępstwa do złudzenia przypominają wyczyny najsłynniejszego międzynarodowego włamywacza - Czarnego Kota, czyli… Babci Bena.

Ale przecież to niemożliwe!

Kim zatem jest tajemniczy rabuś?

Dołącz do szalonego śledztwa i podążaj śladem błyskotliwej przygody, która ma swój początek w książce Babcia Rabuś!

Babcia Rabuś powraca grafika promująca książkę

Do lektury książki Davida Walliamsa Babcia Rabuś powraca zaprasza Dom Wydawniczy Mała Kurka. Dziś na naszych łamach możecie zajrzeć do jej wnętrza: 

David Walliams wyczynowo ściga się w pisarstwie i aktorstwie, czemu zawdzięcza rzesze fanów na całym świecie. Bije wszelkie możliwe rekordy. Jego książki przełożono na 53 języki, ich sprzedaż przekroczyła 22 miliony egzemplarzy, a każda nowa powieść od razu wjeżdża na pierwsze miejsce list bestsellerów. W swoich powieściach Walliams stara się nie tylko czytelnika rozbawić, ale też powiedzieć mu coś ważnego o świecie. I tak polscy czytelnicy poznali już Babcię Rabuś - opowieść o przyjaźni międzypokoleniowej, Pana Smrodka - uczącego, że nie wolno oceniać ludzi po pozorach, Chłopaka w sukiencewskazującego, że należy przede wszystkim żyć w zgodzie z samym sobą, Demoniczną dentystkę - uwrażliwiającą czytelnika na problemy ludzi najuboższych, zakosztowali Szczuroburgera - historii o przemocy wobec najsłabszych i uczestniczyli w Wielkiej ucieczce Dziadka - opowieści o zmaganiu się z Alzheimerem. Wreszcie - poznali Małego miliardera i Cwaną ciotuchnę – opowieść o najstraszniejszej ciotce świata. Był też Gang godziny duchów – niezwykła historia o spełnianiu marzeń. Najgorsze dzieci świata oraz Najgorsze dzieci świata 2 to cała kolekcja opowieści o najgorszych szelmach i psotnikach genialnie zilustrowana przez Tony’ego Rossa. Trefny tatuś to z kolei powieść z gatunku „szybcy i wściekli". Potwór z Arktyki opowiada o przygodzie wielkiej jak mamut, a Cóś o dziecku, które wciąż chciało JESZCZE więcej! Wreszcie - Najgorsi nauczyciele świata to historia o najpodlejszych dorosłych wszech czasów, a Bestia z Pałacu Buckingham – mądra, niosąca ważne przesłanie, a do tego pełna emocji książka, którą przeczytać powinno każde dziecko. Jest też Gluciak – opowieść o chłopcu, posiadającym niezwykłe supermoce.

Książkę Babcia Rabuś powraca kupicie w popularnych księgarniach internetowych:

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Babcia Rabuś powraca!
David Walliams 0
Okładka książki - Babcia Rabuś powraca!

Wszystkie serwisy informacyjne prześcigają się w doniesieniach o zuchwałych kradzieżach bezcennych przedmiotów. Przestępstwa do złudzenia przypominają...

dodaj do biblioteczki
Recenzje miesiąca
Holly
Stephen King
Holly
Dom na granicy
Anna Wojtkowska-Witala ;
Dom na granicy
Najważniejsze to przeżyć
Ałbena Grabowska
Najważniejsze to przeżyć
Uznanie
W. & W. Gregory
Uznanie
Tango z rożnem
Iwona Banach
Tango z rożnem
Domki z kart
Anna Ziobro
Domki z kart
Ostatni trop Kopernika
Marcin Przewoźniak
Ostatni trop Kopernika
Podróbka
Kirstin Chen
Podróbka
Pokaż wszystkie recenzje