Szepty spoza nicości. Remigiusz Mróz zapowiada nową książkę

Data: 2021-01-13 13:09:19 Autor: Piotr Piekarski
udostępnij Tweet

Remigiusz Mróz, autor bestsellerowej serii o Joannie Chyłce oraz cyklu powieści kryminalnych z Wiktorem Forstem zapowiedział właśnie wydanie kolejnej książki – Szepty spoza nicości. Jest to kontynuacja znanego już czytelnikom cyklu powieściowego o Sewerynie Zaorskim.

Obrazek w treściFot. AGNIESZKA K. JUREK/TVN/X-NEWS.PL

We wtorek Remigiusz Mróz poinformował na swoich social mediach, że w środowe popołudnie opublikowana zostanie zapowiedź kolejnej książki. Znany pisarz spełnił swoją obietnicę – o godz. 13:00 na social mediach autora pojawiła się zapowiedź całkiem nowego tytułu – Szepty spoza nicości

Szepty spoza nicości – opis 

Książka Szepty spoza nicości przedstawia kontynuuje losy patomorfologa Seweryna Zaorskiego. Ten musi powrócić do Żeromic. Chce ostatecznie pożegnać się z własną przeszłością, zamknąć niedomknięte rozdziały, odciąć się od tego, co było. Planuje też sprzedać dom. Niestety, nie da się tego zrobić szybko - trudności piętrzą się i nasz bohater podejrzewa, że ktoś za tym stoi. Ktoś, kto nie chce, by Seweryn błyskawicznie opuścił Żeromice.

Czytaj także: W jakiej kolejności czytać Mroza? Przewodnik po seriach książek Remigiusza Mroza

Tymczasem do policji dociera informacja, że w pobliskich lasach spoczywają zwłoki. Pewien mężczyzna został bezwzględnie okaleczony, a jego zwłoki poćwiartowano. Patomorfolog chce stać z boku – do czasu, gdy stara znajoma, Kaja Burzyńska nie poprosi o wsparcie. 

Szepty osób, które miały na zawsze milczeć, zaczynają dochodzić spoza nicości. Czy Zaorski rozwiąże kolejną sprawę? 

Szepty spoza nicości – kiedy premiera? 

Książka Szepty spoza nicości będzie miała swoją premierę 27 stycznia 2021 roku. Powieść ukaże się nakładem Wydawnictwa Filia

Dotychczas w ramach serii o Sewerynie Zaorskim ukazały się dwie książki: Listy zza grobu oraz Głosy z zaświatów. Tytuł będzie trzecim tomem z cyklu o lekarzu sądowym uwikłanym w ciemne interesy. 

W ostatnim czasie w sprzedaży pojawiły się inne książki autora - m.in. kolejny tom przygód Wiktora Forsta w ramach powieści Halny. Niedawno miała także premiera książki Precedens, będąca kontynuacją historii o Joannie Chyłce i Kordianie Oryńskim. Na 13 stycznia planowana jest z kolei premiera wznowienia serii z Wysp Owczych, która pierwotnie ukazała się pod pseudonimem Ove Logmansbo. Do książek tych należą: Enklawa, Prom i Połów.

Książkę kupicie w przedsprzedaży w Empiku – KLIK!

Niebawem tytuł dostępny będzie także w księgarniach dostępnych w tabeli poniżej: 

 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Szepty spoza nicości
Remigiusz Mróz3
Okładka książki - Szepty spoza nicości

Seweryn Zaorski po raz ostatni wraca do Żeromic, by sprzedać dom i na dobre zostawić za sobą tragiczną przeszłość. Formalności trwają dłużej, niż powinny...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo
Reklamy
Recenzje miesiąca
Domek na końcu świata
Danuta Noszczyńska
Domek na końcu świata
Kilka niedużych historii
Katarzyna Wasilkowska
Kilka niedużych historii
Sercem i rozumem
Wojciech Sobina
Sercem i rozumem
Dobry chłopak
Iwona Wilmowska
Dobry chłopak
Bez opamiętania
Paulina Wysocka-Morawiec
Bez opamiętania
Pokaż wszystkie recenzje