Szepty spoza nicości. Remigiusz Mróz zapowiada nową książkę

Data: 2021-01-13 13:09:19 Autor: Piotr Piekarski

Remigiusz Mróz, autor bestsellerowej serii o Joannie Chyłce oraz cyklu powieści kryminalnych z Wiktorem Forstem zapowiedział właśnie wydanie kolejnej książki – Szepty spoza nicości. Jest to kontynuacja znanego już czytelnikom cyklu powieściowego o Sewerynie Zaorskim.

Obrazek w treściFot. AGNIESZKA K. JUREK/TVN/X-NEWS.PL

We wtorek Remigiusz Mróz poinformował na swoich social mediach, że w środowe popołudnie opublikowana zostanie zapowiedź kolejnej książki. Znany pisarz spełnił swoją obietnicę – o godz. 13:00 na social mediach autora pojawiła się zapowiedź całkiem nowego tytułu – Szepty spoza nicości

Szepty spoza nicości – opis 

Książka Szepty spoza nicości przedstawia kontynuuje losy patomorfologa Seweryna Zaorskiego. Ten musi powrócić do Żeromic. Chce ostatecznie pożegnać się z własną przeszłością, zamknąć niedomknięte rozdziały, odciąć się od tego, co było. Planuje też sprzedać dom. Niestety, nie da się tego zrobić szybko - trudności piętrzą się i nasz bohater podejrzewa, że ktoś za tym stoi. Ktoś, kto nie chce, by Seweryn błyskawicznie opuścił Żeromice.

Czytaj także: W jakiej kolejności czytać Mroza? Przewodnik po seriach książek Remigiusza Mroza

Tymczasem do policji dociera informacja, że w pobliskich lasach spoczywają zwłoki. Pewien mężczyzna został bezwzględnie okaleczony, a jego zwłoki poćwiartowano. Patomorfolog chce stać z boku – do czasu, gdy stara znajoma, Kaja Burzyńska nie poprosi o wsparcie. 

Szepty osób, które miały na zawsze milczeć, zaczynają dochodzić spoza nicości. Czy Zaorski rozwiąże kolejną sprawę? 

Szepty spoza nicości – kiedy premiera? 

Książka Szepty spoza nicości będzie miała swoją premierę 27 stycznia 2021 roku. Powieść ukaże się nakładem Wydawnictwa Filia

Dotychczas w ramach serii o Sewerynie Zaorskim ukazały się dwie książki: Listy zza grobu oraz Głosy z zaświatów. Tytuł będzie trzecim tomem z cyklu o lekarzu sądowym uwikłanym w ciemne interesy. 

W ostatnim czasie w sprzedaży pojawiły się inne książki autora - m.in. kolejny tom przygód Wiktora Forsta w ramach powieści Halny. Niedawno miała także premiera książki Precedens, będąca kontynuacją historii o Joannie Chyłce i Kordianie Oryńskim. Na 13 stycznia planowana jest z kolei premiera wznowienia serii z Wysp Owczych, która pierwotnie ukazała się pod pseudonimem Ove Logmansbo. Do książek tych należą: Enklawa, Prom i Połów.

Książkę kupicie w przedsprzedaży w Empiku – KLIK!

Niebawem tytuł dostępny będzie także w księgarniach dostępnych w tabeli poniżej: 

 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Szepty spoza nicości
Remigiusz Mróz2
Okładka książki - Szepty spoza nicości

Seweryn Zaorski po raz ostatni wraca do Żeromic, by sprzedać dom i na dobre zostawić za sobą tragiczną przeszłość. Formalności trwają dłużej, niż powinny...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo