Żelazny król

Wydawnictwo: Amber
Data wydania: 2012-05-01
Kategoria: Fantasy/SF
ISBN: 978-83-241-3912-5
Liczba stron: 352
Dodał/a książkę: Natalia Zaczkiewicz

Ocena: 4.76 (17 głosów)

Dziś chciałabym z wami porozmawiać o książce "Żelazny król" Julie Kagawa. Jesteś osobą, która uwielbia książki fantastyczne, z dużą dawką magii? To właśnie książka dla Ciebie!
Osobiście jestem już po tej cudownej lekturze i niedługo kończę drugą część (o której także wam opowiem). Książka jest niesamowita, lekka i przyjemnie się ją czyta. Bohaterzy nie są idealni pod każdym względem, co nie ukrywa...m podbiło moje serce, gdyż nie lubię książek, gdzie wszystko jest idealne, bez wad. Historia Meghan Chase, której życie obraca się o 360 stopni ogromnie mi się spodobała. Poznaje ona nowy nieznany jej dotychczas świat, a prawda, którą znała okazuje się być kłamstwem. Czeka na nią wiele niebezpieczeństw w krainie NigdyNigdy, gdzie każde magiczne stworzenia czeka na nią. Mimo tak młodego wieku Meghan musi podjąć wiele trudnych decyzji, od których zależy jej życie. Jednakże nie jest w tym sama, ponieważ ma u swojego boku cudownego przyjaciela Robina Koleżkę, czyli Puka. Na jej drodze pojawi się pewien tajemniczy książę. Czy jej życie zostanie przez niego zagrożone? A może rozkwitnie między nimi miłość? Na te pytania odpowiedź musicie poznać sami.
Czytając książkę "Żelazny król" możemy doznać wielu emocji oraz odprężyć się po ciężkim dniu. Lektura da wam wiele refleksji, nad którymi warto się zastanowić. Pokaże wam co to jest prawdziwa przyjaźń i miłość do rodziny, a także to jak czują się osoby wyśmiewane przez drugiego człowieka.

Kup książkę Żelazny król

Zobacz opinie o książce Żelazny król
Inne książki autora
Blood of Eden. The Immortal Rules 1
Julie Kagawa0
Okładka ksiązki - Blood of Eden. The Immortal Rules 1

Blood of Eden series 5 works, 3 primary works Note: 'Til The World Ends (Blood of Eden, #0.5) Contains Dawn of Eden novella + two more novellas. In the...

Żelazna córka
Julie Kagawa0
Okładka ksiązki - Żelazna córka

Nazywam się Meghan Chase. Od jakiegoś czasu przebywam w pałacu zimowych elfów. Jak długo dokładnie? Nie wiem. W tym miejscu czas nie płynie normalnie...

Reklamy