Cząstka ciebie

Naprawdę ta powieść wciągnęła mnie bez reszty. Jest to historia o ogromnym pragnieniu posiadania dziecka, o wielkiej miłości, o niewyobrażalnej stracie, o bólu, rozpaczy, o załamaniu, zdradzie, wybaczeniu, akceptacji... Mogłabym tak wymieniać bez końca, ale nie o to przecież chodzi, jestem pewna, że rozumiecie co mam na myśli... Wątków w tej książce jest jednak więcej. Pojawia się tutaj także Patricia czyli teściowa Lucy, Nell oraz Ade czuli rodzeństwo Luke. Jest też Stella, która nieźle namiesza... Także mimo głównego smutnego wątku dzieję się tutaj również kilka innych rzeczy... Na końcu autorka zapisała 13 pytań, które każda osoba po przeczytaniu tej historii powinna przemyśleć i odpowiedzieć na nie. Jak my byśmy zachowały się w takich sytuacji, czy potrafiłybyśmy wybrać między miłością do męża, a pragnieniem dziecka, czy potrafiłybyśmy wybaczyć to co zrobił jej mąż... Ja osobiście nie potrafiłabym odpowiedzieć na kilka z tych pytań. Na szczęście nigdy nie znalazłam się w tej sytuacji i mam nadzieję, że nigdy się nie znajdę... Na koniec mogę Wam jedynie napisać, że polecam tę powieść, że mimo tego, że płakałam na niej jak dziecko, że smutek i rozpacz wylewa się z jej kartek na wszystkie strony to i tak ją polecam. Ja czytałam ją z zapartym tchem.

Informacje dodatkowe o Cząstka ciebie:

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka
Data wydania: 2014-11-27
Dodał/a opinię: apiossa

Zobacz opinie o książce Cząstka ciebie

Kup książkę Cząstka ciebie