Ile znaczy mama. Trwały ślad, który matka zostawia w życiu chłopca

REWELACYJNA POZYCJA KSIĄŻKOWA (CELOWO PISZĘ WIELKIMI LITERAMI), POWALAJĄCE NA KOLANA FAKTY Z ŻYCIA MAMY, A ŻE MAM W DOMU TRZECH SYNÓW W RÓŻNYM WIEKU, CZERPIĘ Z NIEJ GARŚCIAMI... JAKBYM WIDZIAŁA W LUSTRZE ZACHOWANIA MOICH SYNÓW:):):)POLECIŁAM JĄ JUŻ TRZEM KOLEGOM Z PRACY I JEDNEJ KOLEŻANCE, WSPANIAŁY POMYSŁ NA PREZENT NA URODZINY CZY POD CHOINKĘ (JA DOSTAŁAM OD ŚWIETEGO MIKOŁAJA) POLECAM!!! TO KSIĄŻKA, DO KTÓREJ SIĘ WRACA, NA PEWNO NIE BĘDZIE KURZYŁA SIĘ NA PÓŁCE, NIECH CHŁOPCY ROSNĄ I DOJRZEWAJĄ W CIENIU CZYTAJĄCYCH JĄ MATEK:)

Informacje dodatkowe o Ile znaczy mama. Trwały ślad, który matka zostawia w życiu chłopca:

Wydawnictwo: eSPe
Data wydania: 2013-10-05
Kategoria: Poradniki
ISBN: 978-83-7482-585-6
Dodał/a opinię: azetka79

Zobacz opinie o książce Ile znaczy mama. Trwały ślad, który matka zostawia w życiu chłopca

Kup książkę Ile znaczy mama. Trwały ślad, który matka zostawia w życiu chłopca

Kevin Leman0
Okładka ksiązki - Odmień nastolatka w pięć dni. Jak nauczyć pyskatego i humorzastego nastolatka szacunku i odpowiedzialności

Odmień swoje dziecko do piątku to nie jest jakiś przestarzały poradnik. To plan działania, który naprawdę się sprawdza. A co ważniejsze, każdy może go...

Jak wychowywać dziecko i nie oszaleć
Kevin Leman 0
Okładka ksiązki - Jak wychowywać dziecko i nie oszaleć

Nowe wydanie. Bestsellerowy poradnik dla rodziców, którzy chcą wychować odpowiedzialne, szczęśliwe dzieci nie obawiając się skoków ciśnienia! Autor niniejszego...