Ko造sanki dla ma造ch kryminalist闚

Data wydania: b.d
Kategoria: b.d
Doda/a ksi捫k: agnik66

Ocena: 5.67 (3 g這s闚)

Baby (tak, to jest imi) ma dwana軼ie lat i bardzo trudne dzieci雟two. Miszka tylko ze swoim dwudziestosiedmioletnim ojcem Julesem, bo jej matka umar豉, maj帷 16 lat. Jules zdecydowanie nie radzi sobie z opiek nad dzieckiem, jest nieodpowiedzialny, a wa積iejsze dla niego s narkotyki. W豉郾ie w takich warunkach 篡je dwunastolatka. Zawsze, gdy czytam takie ksi捫ki, jestem zszokowana. Ci篹ko mi sobie wyobrazi, 瞠 dzieci mog sobie zmarnowa 篡cie, zanim zd捫 je dobrze pozna. Narkotyki, seks, prostytucja - w豉郾ie o tym przeczytamy w tej ksi捫ce, w dodatku z perspektywy dwunastolatki. A mia豉m miejscami ciarki, gdy to czyta豉m. Z ty逝 widnieje napis: "My, dzieci z dworca Zoo" na ulicach Montrealu". Je瞠li mia豉bym por闚nywa te dwie ksi捫ki i oceni, kt鏎a jest lepsza to wskaza豉bym na "My, dzieci...". Jednak s康z, 瞠 "Ko造sanki dla ma造ch kryminalist闚" r闚nie warto pozna, bo ksi捫ka trzyma poziom i jest bardzo realistycznie napisana. Bohaterowie s bardzo dobrze wykreowani. Z jednej strony mia豉m ochot krzycze na Baby i przem闚i jej do rozs康ku, ale bardzo szybko zrozumia豉m, 瞠 鈔odowisko w jakim 篡豉 tak j uformowa這. I wtedy strasznie jest wsp馧czu豉m, bo to nie by豉 jej wina. Dziewczyna nie mia豉 autorytetu, by豉 zostawiona sama sobie. Pragn帷 troch ciep豉, 豉two zboczy豉 z w豉軼iwej 軼ie磬i. Opr鏂z Baby na kartach powie軼i spotykamy te inne dzieci z trudnych rodzin. To wszystko zmusza czytelnika do analizy ich zachowa i do g喚bszych przemy郵e. Mimo 瞠 z ty逝 ksi捫ki widnieje ostrze瞠nie, 瞠 jest to ksi捫ka tylko dla doros造ch, bo zawiera s這wa i tre軼i uznawane za niecenzuralne, to ja zdecydowanie polecam j nastolatkom. Oczywi軼ie nie tylko, bo i doros造m te mog j zarekomendowa. kingaczyta.blogspot.com

Kup ksi捫k Ko造sanki dla ma造ch kryminalist闚

Zobacz opinie o ksi捫ce Ko造sanki dla ma造ch kryminalist闚