/gra-o-tron/252976/ostatnie-zyczenie--wiedzmin--tom-1/3468917/michael-vey-wiezien-celi-25/280105/uczen-skrytobojcy/171652/zawod--wiedzma--czesc-1/243317
Avatar użytkownika - Dingler

Dingler - szuka książki

Witam serdecznie, jest to mój pierwszy wpis na tej stronie. Poszukuję książki przygodowej/fantyscznej. Moimi ulubiony do tej pory książkami są: -Felix, Net i Nika (cała seria) autorstwa Rafała Kosika -Cherub (również cała seria) autorstwa Roberta Muchamore -Zwiadowcy (cała seria) Johna Flanagana -wszystkie trylogie Trudi Canavan (Trylogia ,,prawo milenium"; ,,trylogia czarnego maga"; ,,Era Pięciorga"; ,,Trylogia Zdrajcy" -Drużyna Johna Flanagana I to chyba wszystko z ukochanych i bliskich mi książek. Będę bardzo wdzięczny jeśli ktoś poleci mi coś podobnego lub równie ciekawego do lektury. Z góry dziękuję.

przesuń
Gatunek Autor? Elementy erotyki Przemoc
Fantasy/SF Każdy Akceptowalne Akceptowalne

Propozycje

Począwszy od opowieści o Wiedźminie po sagę o Wiedźminie wszystkie części są niesamowite :)

Ja osobiście w tej książce jestem zakochana! Znalazłam w niej wszystko to, czego oczekuję od tego typu dobrej publikacji! :)

Gdy czytałam "Zwiadowców" i książki pani Canavan sięgnęłam po tą powieść. Bardzo mi się podobała. Była lekka, przyjemna i na półce w końcu doczekałam się kolejnych części. Nie jest fantasy-podróbką "Gry o Tron", tylko czymś, co moim zdaniem wprost idealne jest dla czytelników wgłębiających się w cięższą literaturę fantasy. Bardzo polecam :)

Polecam, bo cała seria jest niesamowita! :)

Reklamy