Okładka książki - Baśniowa kolekcja. Kopciuszek i inne baśnie

Baśniowa kolekcja. Kopciuszek i inne baśnie

Wydawnictwo: Wilga
Data wydania: 2014-05-28
ISBN: 978-83-280-0603-4
Dodał/a książkę: mamut

Mała, poręczna książeczka, a w niej trzy, pięknie ilustrowane, klasyczne historie, które pobudzą wyobraźnię i przeniosą dziecko w niesamowity, baśniowy świat. Ta kolekcja to zaproszenie do niezwykłej podróży po baśniowej krainie, w której działają czary i zaklęcia, a zwierzęta mówią ludzkim głosem. Zawiera najbardziej znane baśnie z całego świata.

Kup książkę Baśniowa kolekcja. Kopciuszek i inne baśnie

Opinie o książce - Baśniowa kolekcja. Kopciuszek i inne baśnie

Avatar użytkownika - Mamut
Mamut
Przeczytane:2014-10-01, Ocena: 3, Przeczytałam, WYZWANIE 2014-52 książki,
Okładka ładniejsza niż wnętrze. Niestety tekst ma drobną czcionkę, która niezbyt zachęca do samodzielnego czytania. Obrazki niby duże i kolorowe, ale tez nie jakieś wybitnie przyciagające. A zawartość to trzy znane baśnie.
Zbiorowe opracowanie0
Okładka ksiązki - Wielka księga pytań i odpowiedzi - Człowiek, ziemia, kosmos, zwierzęta, nauka, srodowisko

"Wielka Ksiega..." to ponad 400 zagadnień z rozległych dziedzin, takich jak m.in.: Wszechświat, odkrycia, zwierzeta, medycyna i ludzkie ciało, nauka i...

Nie pytaj o Polskę
Zbiorowe opracowanie0
Okładka ksiązki - Nie pytaj o Polskę

"Nie pytaj o Polskę" to książka, która powstała ze zwątpienia w polskość od święta, ze złości na hurrapatriotów odrzucających wartości ponadnarodowe, ale...