Kadry i płace w instytucjach kultury

Wydawnictwo: Bezdroża
Data wydania: 2012
Kategoria: Poradniki
ISBN: 9788325537777
Liczba stron: 486
Dodał/a książkę: helion

Ocena: 0 (0 głosów)

Ta książka została dodana do bazy serwisu Granice.pl przez jednego z użytkowników i oczekuje na moderację

Książka adresowana jest do instytucji kultury, takich jak: teatry, opery, operetki, filharmonie, orkiestry, instytucje filmowe, kina, muzea, biblioteki, domy kultury czy galerie sztuki.

Tak szeroki katalog form organizacyjnych działalności kulturalnej przekłada się na wielość problemów związanych z zatrudnianiem pracowników tych instytucji. Osoby odpowiedzialne za sprawy kadrowe często mogą mieć problemy z zastosowaniem właściwych przepisów. Aby ułatwić im to zadanie, stworzyliśmy książkę, w której znajdą odpowiedzi na wszystkie nurtujące ich pytania, począwszy od kwestii związanych z zatrudnianiem i wynagradzaniem kadry kierowniczej instytucji kultury (dyrektor instytucji kultury, jego zastępca oraz główny księgowy), pracowników artystycznych (np. aktorów, solistów wokalistów, muzyków czy tancerzy) oraz pozostałych pracowników instytucji kultury, a skończywszy na odpowiedzialności porządkowej i materialnej tych pracowników.

W książce omówione zostały wszystkie odrębności dotyczące czasu pracy w instytucjach kultury oraz wynagradzania w oparciu o najnowsze rozporządzenie Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w sprawie wynagradzania pracowników instytucji kultury, które weszło w życie 2.7.2012 r.

Kup książkę Kadry i płace w instytucjach kultury

Inne książki autora
Kraków na weekend. Przewodnik Pascal
0
Okładka ksiązki - Kraków na weekend. Przewodnik Pascal

To będzie udany weekend! Kraków swoją bogatą tradycją, kulturą i atmosferą mógłby obdzielić kilka innych miast. Na poznanie wszystkich...

Blankets. Pod śnieżną kołderką
0
Okładka ksiązki - Blankets. Pod śnieżną kołderką

Bestseller nagradzany wieloma nagrodami branżowymi po obu stronach oceanu (m.in. Harvey, Eisner i Ignatz Awards oraz Prix de la critique) to niezwykle...

Reklamy