Okładka książki - Postanowienia noworoczne. Jak zmienić nawyki, zrealizować plany i spełnić marzenia

Wydawnictwo: Sensus
Data wydania: 2007-11-07
Dodał/a książkę: helion

Zmień swoje życie na lepsze!

Nowy rok, okrągłe urodziny, diagnoza lekarska, osiągnięcie granicy bankructwa -- to sytuacje, w których najczęściej podejmujemy pewne postanowienia. Jednak szybko przekonujemy się, że realizacja naszych ambitnych zamierzeń wcale nie jest taka prosta. Brakuje nam determinacji i zapału. Marzymy o doskonałości i każde potknięcie traktujemy jak powód do kapitulacji. Zapominamy o tym, że nie można zmienić swoich nawyków z dnia na dzień, a nawet z tygodnia na tydzień. Jeśli chcemy wytrwać w postanowieniu, trzeba stworzyć wymierny, osiągalny cel i nauczyć się unikać typowych, czyhających na nas pułapek.

Autorka tej książki przedstawia rewolucyjny system skutecznego realizowania postanowień. Jest on oparty na założeniu, że każdy człowiek ma własny sposób na wprowadzanie trwałych zmian. To, co sprawdza się u jednej osoby, niekoniecznie musi przynieść efekty u drugiej. Poradnik zawiera wiele inspirujących przykładów i pomysłów, które pomogą Ci odkryć własną receptę na sukces. Kiedy już będziesz wiedział, co Cię najbardziej motywuje i jakie strategie są najskuteczniejsze w Twoim przypadku, bez trudu zmienisz swój świat.

• Rzuć palenie
  • Zacznij regularnie ćwiczyć
  • Popraw swój angielski
  • Schudnij
  • Znajdź więcej czasu dla siebie
  • Zakochaj się
  • Wyjdź z długów
  • Zorganizuj się
  • Zmień pracę

Kup książkę Postanowienia noworoczne. Jak zmienić nawyki, zrealizować plany i spełnić marzenia

Opinie o książce - Postanowienia noworoczne. Jak zmienić nawyki, zrealizować plany i spełnić marzenia

Więcej przebojowości! Jak pewnie kroczyć przez życie
M. J. Ryan0
Okładka ksiązki - Więcej przebojowości! Jak pewnie kroczyć przez życie

Przypomnij sobie, jak pięknie być sobą! Uwolnij się od bezsensownych zasad i natrętnych ludzi! Zaufaj sobie i zdobywaj świat według własnych reguł...

M. J. Ryan0
Okładka ksiązki - Potęga cierpliwości. Zwolnij, by cieszyć się szczęściem, sukcesem i spokojem umysłu

"Spóźnię się"... "Dlaczego to tyle trwa?"... "Jedź! Już bardziej zielone nie będzie!"... "Gdzie on jest -- rozumiem, żeby się spóźniać godzinę, dwie...

Drogowskazy
Wiktor Osiatyński