Prawdziwe kolory

Wydawnictwo: Świat Książki
Data wydania: 2014-06-11
Kategoria: Literatura piękna
ISBN: 9788379432554
Liczba stron: 448
Dodał/a książkę: elibri

Ocena: 5 (4 głosów)

Kolejna powieść autorki ,,Zimowego ogrodu", ,,Na domowym froncie" i ,,Zdarzyło się nad jeziorem Mystic". Historia trzech sióstr, których stabilny świat rozpada się z powodu zazdrości, zdrady i nieoczekiwanych namiętności.

Siostry Grey, zawsze sobie bliskie, po śmierci matki stają się najlepszymi przyjaciółkami. Najstarsza, Winona, ma świadomość, że nie posiada zalet, które doceniałby jej despotyczny ojciec. Pewnego dnia, już jako najlepsza prawniczka w mieście, postanawia udowodnić mu swoją wartość. Aurora kładzie kres wszelkim rodzinnym sporom i stara się wszystkich uszczęśliwić, skrywając własny bolesny sekret. Najmłodsza z sióstr, Vivi Ann, jest niekwestionowaną gwiazdą. Uwielbianej przez wszystkich, olśniewająco pięknej marzycielce wszystko przychodzi z łatwością do chwili, gdy w miasteczku pojawia się pewien nieznajomy... Lojalność sióstr Grey zostanie wystawiona na ciężką próbę,  tajemnice ujawnione, a szokująca zbrodnia podzieli rodzinę i ukochane miasteczko.

Kup książkę Prawdziwe kolory

Opinie o książce - Prawdziwe kolory

Avatar użytkownika - dayna15
dayna15
Przeczytane:2015-07-22, Ocena: 5, Przeczytałam, z_52 książki 2015 (181),
Po śmierci matki, Winona, Aurora i Vivi Ann były dla siebie oparciem i choć różniły się charakterami, to łączyła je siostrzana miłość i więź, która miała nigdy nie przeminąć. Opowieść o rodzinnych więzach, trudnych relacjach na linii ojciec-córki, rozczarowaniu, zdradzie i miłości. Mocna postać Winony, która pocieszenia szuka w lodówce, z pozoru ma odpowiedź na wszystko i jest nieustępliwa, by ostatecznie opowiedzieć się po stronie siostry i z determinacją walczyć o sprawiedliwość. Jednocześnie przechodzi największą metamorfozę emocjonalną. Pokazano prawdziwą miłość łączącą Vivi Ann z Dallasem oraz jej niezachwianą wiarę w ukochanego mężczyznę. Nie robi takiego wrażenia jak "Na domowym froncie", ale losy sióstr Grey wciągają, mimo że zakończenie jest przewidywalne.
Link do opinii
Avatar użytkownika - lilianapie
lilianapie
Przeczytane:2017-06-14, Ocena: 5, Przeczytałam, Mam,
Avatar użytkownika - beatrycze66
beatrycze66
Przeczytane:2015-06-21, Ocena: 6, Przeczytałam, z_52 książki 2015,
Avatar użytkownika - moniapili
moniapili
Przeczytane:2014-11-23, Ocena: 4, Przeczytałam,
Inne książki autora
Wyśnione szczęście
Kristin Hannah0
Okładka ksiązki - Wyśnione szczęście

Joy, bibliotekarka z małego miasteczka, zdradzona przez męża, ma w perspektywie pierwsze od lat samotne Święta. W odruchu desperacji jedzie na lotnisko...

Rzeczy, które czynimy z miłości
Kristin Hannah0
Okładka ksiązki - Rzeczy, które czynimy z miłości

Wzruszająca opowieść o magii i sile macierzyństwa, radości z powrotu do domu oraz poświęceniu własnego dobra w imię miłości Najmłodsza z trzech sióstr...

Reklamy