Zima nad jeziorem

Wydawnictwo: Brak danych
Data wydania: b.d
Kategoria: b.d
Dodał/a książkę: Autor X

Jenny Majesky, właścicielka piekarni, w zimową noc traci cały dobytek podczas pożaru rodzinnego domu. Wśród popiołów i zgliszczy niespodziewanie odnajduje cenny skarb, który skłania ją do poszukiwania prawdy o najbliższych. Jenny jedzie do domku nad jeziorem i tam przy wsparciu Rourke?a McKnighta, przyjaciela z dzieciństwa, rozpoczyna podróż w przeszłość. Na skutek burzy śnieżnej oboje zostają odcięci od świata. Mają dużo czasu, by wyjaśnić nieporozumienia z dawnych lat. Tymczasem nieoczekiwanie

Kup książkę Zima nad jeziorem

Opinie o książce - Zima nad jeziorem

Avatar użytkownika - papetka
papetka
Przeczytane:2017-01-19, Ocena: 5, Przeczytałam, 52 książki 2017,
Powieść, która skrywa się pod tą klimatyczną okładką jest ciepłą, ale niepozbawioną dramaturgii opowieścią o młodej dziewczynie polskiego pochodzenia. Jenny traci wiele, ale zyskuje coś cennego. Jednak, żeby zyskać musi najpierw z przyjacielem z dzieciństwa przejść przez bolesne wspomnienia i wyjaśnić niedomówienia.
Avatar użytkownika - Elina44
Elina44
Przeczytane:2015-11-04, Ocena: 4, Przeczytałam, 52 książki - 2015 ,
Hmm, nie była zła. Bohaterka zdaje sobie sprawę, że nie zawsze lepiej jest tam, gdzie nas nie ma. Dopiero, gdy opuszcza swoje miasteczko, dowiaduje się, że to tam jest jej miejsce na ziemi. Musi zaryzykować, bo inaczej już zawsze będzie myślała, że mogła wybrać inaczej, lepiej. Dobrze się czytało.
Avatar użytkownika - atena
atena
Przeczytane:2014-06-08, Ocena: 5, Przeczytałam, 52 książki 2014,
Jenny Majesky, główna bohaterka książki, musi się zmagać z wieloma przeciwnościami losu: - matka ją zostawia i mimo, że zajmują się nią kochający dziadkowie, to jednak dziewczynka ciągle o niej myśli, - narzeczony ginie w wypadku, - chłopak, w którym jest zakochana traktuje ją jak przyjaciela, - śmierć dziadków, - pożar domu, i w końcu ktoś próbuje ją zabić. Ile człowiek potrafi znieść? Przeczytajcie, aby się tego dowiedzieć
Avatar użytkownika - Febra
Febra
Przeczytane:2014-02-10, Ocena: 4, Przeczytałam, 52książki/2014,
Sympatyczne czytadło z polskimi korzeniami w tle, trochę książka kulinarna, trochę romans toczący się w małym amerykańskim miasteczku. Po serii kryminałów uznałam, że będzie to miła odskocznia, okazało się, że nie do końca tą odskocznią była bo i trup się znalazł i próba morderstwa też. Na pewno kilka przepisów wypróbuję, za jakiś czas sięgnę również po kolejny tom "Kroniki znad jeziora"
Avatar użytkownika - dayna15
dayna15
Przeczytane:2015-05-30, Ocena: 5, Przeczytałam, z_Przeczytałam przed 2013,
Cienie przeszłości
Susan Wiggs0
Okładka ksiązki - Cienie przeszłości

Doktor Leah Mundy przez całe życie przenosi się z miasta do miasta, uciekając przed złą reputacją ojca. Kiedy trafia do małego miasteczka na pograniczu...

Powrót
Susan Wiggs0
Okładka ksiązki - Powrót

Powielu latach Michelle wraca do swojego rodzinnego miasteczka, ponieważ dowiedziała się, że tylko ona może ocalić życie ojca. Nie zdaje sobie jednak sprawy...