Daleko jeszcze? Gdy podróż się dłuży. (Garść pomysłów na gry i zabawy)

Podróżowanie z dzieckiem może być wspaniałą przygodą. Dzieci uwielbiają poznawać nowe miejsca, ale zazwyczaj nudzi je długa jazda samochodem. Żeby wspólna podróż nie zamieniła się w gehennę, wcale nie musimy wręczać dzieciom tabletów ani komórek. Warto wykorzystać czas na wspólne zabawy, które uprzyjemnią czas zarówno dzieciom, jak i rodzicom. W tej książce znalazły się sprawdzone pomysły na rozmaite gry i zabawy zarówno dla małych dzieci, jak i tych starszych.

Szerokiej (i przyjemnej) drogi!

Informacje dodatkowe o Daleko jeszcze? Gdy podróż się dłuży. (Garść pomysłów na gry i zabawy):

Wydawnictwo: Buchmann
Data wydania: 2015-07-01
Kategoria: Poradniki
ISBN: 9788328019263

Kup książkę Daleko jeszcze? Gdy podróż się dłuży. (Garść pomysłów na gry i zabawy)

Daleko jeszcze? Gdy podróż się dłuży. (Garść pomysłów na gry i zabawy) - opinie o książce

Cuda Polski. Zwierzęta
Okładka ksiązki - Cuda Polski. Zwierzęta

Album prezentuje najbardziej fascynujące zwierzęta Polski. Książka opisuje najbardziej znane i popularne gatunki zwierząt żyjących w Polsce. Zwięzłe opisy...

Zabawy malucha z wiewiórką. Książeczka edukacyjna z naklejkami dla dzieci
Okładka ksiązki - Zabawy malucha z wiewiórką. Książeczka edukacyjna z naklejkami dla dzieci

,,Zabawy malucha" to seria edukacyjnych książeczek dla 3-latków, w których dziecko za pomocą naklejek rozwiązuje zadania dostosowane do jego możliwości:...