Okładka książki -  Poskramianie małego dziecka. Kieszonkowy poradnik dla rodziców . Jak radzić sobie z dzieckiem od 1. do 4. roku życia

Wydawnictwo: MT Biznes
Data wydania: 2010-10-10
ISBN: 9788362195299
Tytuł oryginału: Toddler Taming Tips A parents guide to the first four years
Dodał/a książkę: elibri

Klasyczny przewodnik doktora Christophera Greena po latach wczesnodziecięcych pomógł milionom rodziców przejść przez pełny wyzwań etap dzieciństwa. Ostatnie wydanie tego międzynarodowego bestselleru zostało poprawione i uaktualnione, aby zaoferować przyjazną i praktyczną pomoc zupełnie nowemu pokoleniu rodziców i dzieci.

W epoce ciążącej na rodzicach coraz większej presji na osiągnięcie sukcesu zarówno w pracy, jak i w domu, dr Green wysyła do nas krzepiący przekaz głoszący, że wymagającymi latami wczesnego dzieciństwa można się cieszyć. Kluczem do skutecznego wychowania, jak mówi, jest posiadanie rozsądnych oczekiwań, świadomość tego, co jest normalne, oraz zrozumienie, co kieruje działaniami dziecka.

Oparte na ponad dwudziestopięcioletnim praktycznym doświadczeniu rady dr. Greena  rzucą światło na zachowanie waszych dzieci, a jego wypróbowane i sprawdzone techniki rozwiną waszą pewność siebie jako rodziców, pomagając wam delektować się tym magicznym okresem w życiu waszych pociech. Ze stanowiącym jego znak firmowy humorem oraz zdrowym rozsądkiem dr Green uprzystępnia tajniki opieki nad dzieckiem oraz przywraca zabawę - i miłość - procesowi wychowania.

Poza słynnymi na całym świecie sposobami na problemy ze snem dr. Greena, które pomogły tak wielu umęczonym rodzinom, niniejsze wydanie zawiera również:

• Co jest ważne - przesłanie Poskromienie małego dziecka
  • Pozytywne i skuteczne metody dyscyplinowania
  • Sekrety skutecznej nauki korzystania z toalety
  • Porady dotyczące zdrowego żywienia dziecka
  • Sposoby radzenia sobie z histeriami i innymi dziecięcymi sztuczkami
  • Zasady wczesnej edukacji
  • Praktyczne rady dla pracujących lub samotnych rodziców
  • I dużo, dużo więcej

Kup książkę Poskramianie małego dziecka. Kieszonkowy poradnik dla rodziców . Jak radzić sobie z dzieckiem od 1. do 4. roku życia

Poskramianie małego dziecka
Christopher Green0
Okładka ksiązki - Poskramianie małego dziecka

Książkę poleca magazyn dla rodziców "Mam dziecko" Klasyczny przewodnik doktora Christophera Greena po latach wczesnodziecięcych pomógł milionom rodziców...