Science Fiction z plusem . Mars

Wydawnictwo: powergraph
Data wydania: 2012-04-06
Kategoria: Fantasy/SF
ISBN: 9788361187486
Liczba stron: 432

Ocena: 0 (0 głosów)

Ta książka została dodana do bazy serwisu Granice.pl przez jednego z użytkowników i oczekuje na moderację

Osadnicy przybywający na Marsa przez stulecia, stworzyli tu miasta, zbudowali cywilizację. Emigrowali z przeludnionej Ziemi szukając nowego, lepszego świata, przestrzeni i pracy.

Świat Czerwonej Planety ukazany jest oczami kilkorga bohaterów, którzy w wyniku zrządzenia losu dostają się wir przełomowych wydarzeń. Cywilizacja zdaje się kwitnąć. Cała planeta to jedno państwo z jednym parlamentem, mówiące wspólnym językiem. Zdaje się być tu idealnie, pominąwszy surowy klimat. Gdzieś nad tym szczęśliwym światem wisi jednak widmo zagłady. Ludzie w nowym świecie wciąż mają stare wady. Nasilają się ruchy separatystyczne na słabiej rozwiniętej półkuli południowej. Porzucone w połowie i okrojone programy formujące planetę sprawiają, że wszystkie parametry określające jakość klimatu zaczynają spadać. Ścierające się koncepcje pchają cywilizację na drogę z której nie ma powrotu.

Dokładnie w trzysta lat po rozpoczęciu procesu terraformowania Marsa, na pustyni ma miejsce przerażające odkrycie które stawia w zupełnie innym świetle historię Marsa. Tę dawną i tę zupełnie nową.

Kup książkę Science Fiction z plusem . Mars

Sprawdzam ceny dla ciebie ...

Zobacz także

Inne książki autora
Felix, Net i Nika oraz Sekret Czerwonej Hańczy
Rafał Kosik0
Okładka ksiązki - Felix, Net i Nika oraz Sekret Czerwonej Hańczy

Rafał Kosik ,,Felix, Net i Nika oraz Sekret Czerwonej Hańczy" Co dorośli ukrywają przed gimnazjalistami? Jak godnie przyjąć zagranicznych gości? I co...

Felix, Net i Nika PAKIET
Rafał Kosik0
Okładka ksiązki - Felix, Net i Nika PAKIET

Pakiet zawiera trzy powieści Rafała Kosika: ,,Felix, Net i Nika oraz gang Niewidzialnych Ludzi", ,,Felix, Net i Nika oraz Teoretycznie Możliwa Katastrofa"...

Zobacz wszystkie książki tego autora