Szwajcaria. Przewodnik samochodowy

Wydawnictwo: Agora
Data wydania: 2015-09-09
Kategoria: Przewodniki turystyczne
ISBN: 9788326822629
Liczba stron: 224
Dodał/a książkę: elibri

Ocena: 0 (0 głosów)

Grand Tour of Switzerland to najpiękniejsza trasa wiodąca przez jeden z najbardziej atrakcyjnych krajów na świecie - Szwajcarię. Poprowadzono ją specjalnie w taki sposób, aby kierowcom i pasażerom samochodów oraz motocyklistom podczas jednej okrężnej podróży zaprezentować jak najwięcej atrakcji i słynnych symboli, malownicze wioski, najciekawsze miasta, zachwycające widoki oraz oazy odpoczynku.

 

Przewodnik po Grand Tour of Switzerland jest gratką nie tylko dla podróżujących samochodem, ale dla wszystkich, którzy chcą poznać magiczną Szwajcarię.

 

Po drodze zobaczycie 44 największe atrakcje turystyczne Szwajcarii!

 

Aż 11miejsc uznanych przez UNESCO za światowe dziedzictwo ludzkości, fascynujące miasta, jak Zurych, Lucerna, Bazylea, Berno, Genewa i Lugano, romantyczne jeziora Bodeńskie, Czterech Kantonów, Thun czy Lugano, zapierające dech w piersiach przełęcze Świętego Gotarda, Bernardino i Julier oraz malownicze starówki, jak w Stein am Rhein, Gruyeres lub Murten.

 

Adriana Czupryn

 

Od kilkunastu lat zachwyca Szwajcarią siebie i innych. Na pytanie o ulubione miejsce w Serolandii, jak nazywa ten kraj, odpowiada, że za każdym razem inne. Bywa tu co roku od kilku do kilkunastu razy, zaglądając do jeszcze sobie nieznanych miejsc (tak, tak, są jeszcze takie). W Szwajcarii podoba się jej niesamowita sieć transportu publicznego oraz piękno nie tylko przyrody, ale i miast oraz wiosek. Szefuje polskiemu oddziałowi narodowej organizacji turystycznej Switzerland Tourism. Prywatnie żona Mirko.

 

Mirko Kaupat

 

Niemiecki dziennikarz, tłumacz, od kilkunastu lat zamieszkały w Polsce. Współpracuje z renomowanymi wydawnictwami niemieckimi Marco Polo, Baedeker i Reise Know-How, dla których napisał przewodniki m.in. po Łotwie, Węgrzech i Warszawie. W Szwajcarii podoba mu się wielojęzyczna atmosfera kraju oraz to, że nawet najmniejsza wioska ma swój niepowtarzalny charakter. Prywatnie mąż Adriany.

Kup książkę Szwajcaria. Przewodnik samochodowy

Opinie o książce - Szwajcaria. Przewodnik samochodowy

Reklamy