10 lat miesięcznika KnC

Autor: slk
News - 10 lat miesięcznika KnC

Miesięcznik „KnC – Króluj Nam Chryste” kończy w marcu br. dokładnie 10 lat! Świętując okrągłą rocznicę przygotowaliśmy wyjątkowy prezent. Do tradycyjnego numeru dołączone zostało specjalne wydanie „10 wywiadów na 10 lat” z najciekawszymi rozmowami przeprowadzonymi ze znanymi sportowcami, muzykami, dziennikarzami i osobami duchownymi, których łączy szacunek do służby liturgicznej ołtarza, wśród nich m.in: Kamilem Stochem, Krzysztofem Hołowczycem, Sławomirem Szmalem, Tomaszem Zubilewiczem, czy abp. Henrykiem Muszyńskim. Wydanie urodzinowe z dodatkiem kosztuje 4,50 zł.

 

 

„KnC - Króluj nam Chryste” to czasopismo o tematyce służby liturgicznej, skierowane do młodzieży w wieku gimnazjalnym i licealnym. Ale czytane również przez starszych. Na jego łamach goszczą autorytety młodego pokolenia, które pomagają kształtować im pozytywne wzorce i inspirują do realizowania życiowych pasji.

 

Pismo podejmuje przede wszystkim tematy związane z formacją służby liturgicznej oraz osobistego, duchowego wzrostu każdego ministranta. Ze względu na swoja tematykę, stanowi również cenną pomoc duszpasterską dla opiekunów ministrantów.

 

KnC jest czynnym animatorem życia służby liturgicznej w Polsce. Z jego inicjatywy i przy cyklicznym współudziale organizowane są dwa duże wydarzenia - Ogólnopolska Pielgrzymka Ministrantów i Lektorów oraz Mistrzostwa Polski Służby Liturgicznej w Piłce Nożnej Halowej o Puchar KnC.

 

Miesięcznik jest wydawany pod patronatem Komisji Kultu Bożego i Dyscypliny Sakramentów Konferencji Episkopatu Polski. Więcej informacji na stronie www.ministranci.pl

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy