Przeciw szyickiemu islamowi

Autor: slk
News - Przeciw szyickiemu islamowi

Nakładem Wydawnictwa Nowe Media ukazał się właśnie Dwunasty imam – znakomity thriller polityczny, stanowiący pierwszą część trylogii Joela C. Rosenberga. 

 

David Shirazi, młody agent operacyjny CIA, zostaje wysłany na Bliski Wschód, aby pokrzyżować szyki Iranowi, który zapowiada bezwzględny atak na Stany Zjednoczone i Izrael.

 

Na Bliskim Wschodzie narasta napięcie. Z powodu bezpośredniego zagrożenia wojennego premier Izraela przygotowuje się do rozpoczęcia działań militarnych. Strona amerykańska chce ten konflikt rozwiązać pokojowo. W Iranie atmosfera osiąga temperaturę wrzenia. W tym momencie na arenę wkracza postać oczekiwana od lat -  Dwunasty Imam. Jego celem obwieszczenie wolnemu światu końca demokracji i zagłady jego stylu życia. W zamian oferuje szariat i bezwzględne oddanie. 

 

David Shirazi podejmuje walkę przeciwko fanatycznej machinie szyickiego islamu ze świadomością, że nie wolno mu zmarnować ani minuty, a od jego decyzji i działań zależy bezpieczeństwo wielu istnień ludzkich.                                                                                                    

 

Sprawne pióro autora sprawia, że amatorzy thrillerów politycznych nie będą mogli oderwać się od lektury. Mamy tu i wciągającą akcję, i wątek romantyczny, i elementy metafizyczne.

O AUTORZE

 

Joel C. Rosenberg - pisarz i specjalista od kreowania wizerunku, który współpracował z kilkoma najbardziej wpływowymi przywódcami m. in. Stevem Forbesem i byłym izraelskim premierem Beniaminem Netaniahu. Jest komentatorem politycznym w "World Magazine", publikował również w „Wall Street Journal”, „National Review” i „Policy Review”.

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy