Tropem afer i zbrodni... Teraz 33% rabatu na kryminały i sensacje w księgarni platon24.pl

Autor: slk
News - Tropem afer i zbrodni... Teraz 33% rabatu na kryminały i sensacje w księgarni platon24.pl

 
 

Tropem afer i zbrodni... Teraz 33% rabatu na kryminały i sensacje. Sprawdź w księgarni platon24.pl W promocji między innymi:"Bazyliszek" - nowa powieść kryminalna w cyklu z Adamem Nowakiem

Czwarty tom ze stołecznej serii kryminałów: współczesna Warszawa, skomplikowane śledztwo z wątkiem sekty, zdrady i zemsty. Ważny pracownik banku zostaje zamordowany, nie mija wiele czasu, a ktoś znajduje zwłoki młodej dziewczyny. Okazuje się, że obie ofiary pracowały w tym samym biurowcu. Komisarz Nowak bada kilka wątków, najbardziej obiecujący wiąże się z tajemniczym światem sekt i duchowych hochsztaplerów. Na tym grząskim gruncie - zbywany przez księży i niemający jasnych wyników - Nowak, agnostyk i sceptyk, nie czuje się pewnie...

Kup tę książkę!"House of cards Ograć króla". Poznaj serię, która zainspirowała twórców najpopularniejszego serialu XXI wieku.

Francis osiągnął swój cel – w wyniku politycznej gry stanął na czele rządu. Teraz jednak musi umocnić pozycję i utrzymać władzę, stawić czoła kolejnym wyzwaniom.

Tymczasem stawka robi się coraz wyższa: w grze o władzę będzie się musiał zmierzyć z samym królem Anglii, który okaże się jego zaciekłym wrogiem. Czy uda mu się ograć króla?  

Kup tę książkę!"Zbrodnia w szkarłacie" - każdy miał motyw, każdy ma alibi...

Rok 1900. Dwór w Jeziorach pod Poznaniem. Trwają gorączkowe przygotowania do ślubu dziedziczki. Jan Morawski, przystojny, szarmancki i inteligentny ziemianin słynący z zamiłowania do kryminalnych zagadek pomaga rodzinie w poszukiwaniach skarbu dziadka.

Nocą pada śmiertelny strzał. Podejrzani są wszyscy. Na dodatek gospodarze stoją na krawędzi bankructwa, rodzinną posiadłość chce przejąć pruski zaborca, a panna młoda nie chce wyjść za mąż.

Czy Morawski ocali rodzinę przed hańbą?
Czy można zorganizować wesele w rozpadającym się dworze, w towarzystwie trupa i pruskiej policji?
Co łączy skarb dziadka, mordercę i szkarłatny pokój?  

Kup tę książkę!

 
Sprawdź całą ofertę kryminałów i powieści sensacyjnych!

Znajdź księgarnię platon24.pl na Facebooku!

Najlepsze oferty i promocje na Twoją skrzynkę pocztową!

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy