Czytelnicy nagrodzeni w zimowych plebiscytach serwisu Granice.pl

Autor: slk
News - Czytelnicy nagrodzeni w zimowych plebiscytach serwisu Granice.pl

Znamy już czytelników, nagrodzonych w zimowych plebiscytach serwisu Granice.pl!

 

„Najlepsza książka na zimę”

 

Za zachęcanie do głosowania w plebiscycie „Najlepsza książka na zimę” zestaw 20 książek otrzyma użytkowniczka serwisu Granice.pl posługująca się loginem Uleczkaa38, 10 - posiadacz adresu mailowego pawel.glowiak[at]impulsoficyna.com.pl, 5 - dorsz_21[at]wp.pl, 3 - szpachela[at]o2.pl, 1 - ksiazkomaniaa[at]gmail.com. 

 

Za głosowanie w plebiscycie „Najlepsza książka na zimę” zestawy nagród otrzymają: Beata Michońska, Paweł Mundała, Edyta Bat, Agata Studnik, Paweł Głowiak i Ola Woźniak. 

 

Za nadesłanie uzasadnienia dokonanego wyboru nagrody otrzymają: Ewa Kłobuch, Małgorzata Liles i Maria Ciechomska.

 

 

„Najlepsza książka na Gwiazdkę”

 

Za zachęcanie do głosowania w plebiscycie „Najlepsza książka na Gwiazdkę” zestaw 10 książek otrzyma Urszula Janiszyn, 5 - Paweł Głowiak, 4 - szpachela[at]o2.pl, 3 - ksiazkomaniaa[at]gmail.com, 1 - agnieszka_aa[at]vp.pl. 

 

Za głosowanie w konkursie i plebiscycie „Najlepsza książka na Gwiazdkę” zestawy nagród otrzymają: Maria Walos, Janina Franus, Elżbieta Desperak, Katarzyna Mordas oraz posiadacze adresów mailowych patria121[at]interia.pl i peterantoniroman[at]gmail.com. 

 

Za nadesłanie uzasadnienia dokonanego wyboru nagrody otrzyma Luiza Migdał.

 

 

„Historia zebrana - II półrocze 2015”

 

Za zachęcanie do głosowania w plebiscycie „Historia zebrana. Najlepsze książki historyczne II półrocza 2015” zestaw 6 książek otrzyma posiadaczka adresu mailowego dorsz_21[at]wp.pl, 5 - Uleczkaa38, 4 - marcin0514[at]wp.pl, 3 - dariusz.wierzanski[at]gmail.com, 2 - awalla[at]interia.pl 1 - l.matczynski[at]interia.pl 

 

Za głosowanie w konkursie i plebiscycie „Historia zebrana. Najlepsze książki historyczne II półrocza 2015” nagrody otrzymają: Kamil Krzemiński, Katarzyna Kowalska, Wiesław Soja oraz Michał Karak.

 

Za nadesłanie uzasadnienia dokonanego wyboru nagrody otrzymają: Kinga Młynarska, Luiza Migdał i Andrzej Malisiewicz

 

Serdecznie gratulujemy, laureatów prosimy o przesłanie danych adresowych na skrempa@granice.pl z informacją o tym, jaką nagrodę Państwo otrzymali, w temacie podając nazwę konkursu.

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy