Danuta Awolusi w Świerklańcu

Autor: slk
News - Danuta Awolusi w Świerklańcu

Gminna Biblioteka Publiczna w Świerklańcu oraz Dyskusyjny Klub Książki Helikon zapraszają na spotkanie z Danutą Awolusi, autorką książki Na wysokim niebie. Spotkanie odbędzie się 31 października 2013 o godzinie 18:00 w bibliotece w Świerklańcu. 

 

O książce Na wysokim niebie:

 

Pamiętacie, jak w dzieciństwie wasza matka chciała trzymać was blisko siebie, zachowując się przy tym, jak kwoka? Przypominacie sobie chwile, gdy wasz ojciec chciał wiedzieć o was wszystko, a wy tak bardzo pragnęliście swobody i prywatności? 

 

Poznajcie zatem Anię, dziewczynkę z "wolnego chowu", zmuszoną do uwicia własnego gniazda z książek, fantazji i trudów młodzieńczej codzienności. Czy życie wolne od nakazów i rodzicielskich uwag niesie ze sobą same przyjemności? Historia Ani stanowi wzruszającą odpowiedź na to pytanie, będącą jednocześnie opowiadaniem o zmaganiu się młodej osoby z wielką samotnością, problemami ludzi dorosłych, o odkrywaniu przyjaźni i znaczeniu autorytetów. 

 

Powieść Na wysokim niebie to nie tylko historia pełna pasji i emocji, to także propozycja dla tych, którzy chcieliby oderwać się od ziemi i poszybować w stronę słońca zwanego nadzieją.

 

Książce Danuty Awolusi patronuje redakcja serwisu Granice.pl - wszystko o literaturze.

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy