Gutowska-Adamczyk na Targach Książki w Krakowie

Autor: slk
News - Gutowska-Adamczyk na Targach Książki w Krakowie

W sobotę, 26 października 2013 w godzinach 13:00-14:30 Małgorzata Gutowska-Adamczyk będzie podpisywała swoje książki na stoisku Wydawnictwa Nasza Księgarnia (B45). Spotkanie towarzyszy premierze jej najnowszej powieści - Podróż do miasta świateł. Rose de Vallenord. Serdecznie zapraszamy!

 

Rose i Nina, mimo że żyją w zupełnie innych czasach, mają bardzo podobne doświadczenia. Obie wyruszają w podróż do miasta świateł ze złamanym sercem. Obie, wbrew faktom, żywią nadzieję, że pobyt w Paryżu przyniesie ukojenie. Czy te oczekiwania się spełnią? 

 

Podążająca śladem Róży Nina pragnie wyjaśnić zagadkę serii kradzieży obrazów słynnej malarki. Na jej drodze pojawi się fascynujący i tajemniczy kolekcjoner sztuki z Argentyny. Razem spróbują się dowiedzieć, kto i dlaczego kradnie dzieła Rose de Vallenord. Tylko czy na pewno Nina może mu zaufać? 

 

Małgorzata Gutowska-Adamczyk w powieści Podróż do miasta świateł. Rose de Vallenord ponownie zabiera czytelników w fascynującą podróż do dziewiętnastowiecznej i współczesnej Francji, snując opowieść o dwóch wyjątkowych kobietach. Równie ważnym bohaterem książki czyni Paryż – niezwykłe miasto, w którym zarówno cierpienie, jak i szczęście odczuwa się ze zdwojoną intensywnością. 

 

Po bestsellerowej Cukierni Pod Amorem zapraszamy na kolejną wyśmienitą ucztę literacką, która urzeka opowieścią o czasach minionych, pełnych nostalgicznego piękna.

 

- Jeśli marzy ci się prawdziwa uczta literacka połączona z podróżą do pięknego Paryża, sięgnij po powieść Małgorzaty Gutowskiej-Adamczyk. Jej bohaterki to kobiety wyjątkowe, intrygujące i wyraziste. Do tego świat francuskiej arystokracji i paryski szyk – ja nie mogłam się oderwać - powiedziała o tej książce Beata Tyszkiewicz. Zapraszamy do sięgnięcia po nową powieść Małgorzaty Gutowskiej-Adamczyk, która otrzymała nominację jury i internautów w plebiscycie "Najlepsza książka na jesień".

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy