Języki obce nie gryzą!

Autor: slk
News - Języki obce nie gryzą!

Seria Nie gryzie! to książki polecane osobom początkującym, które w przyjemny i łatwy sposób chcą poznać i utrwalić podstawy języka na poziomie komunikacyjnym. Przeznaczona jest dla uczniów i samouków dopiero zaczynających naukę.

 

Seria zapewnia naukę języka od podstaw, zapoznaje z użytecznym słownictwem, trenuje znajomość gramatyki i uczy gotowych zwrotów konwersacyjnych. Pozwala na poznanie współczesnego, codziennego języka.


Nauka z serią opiera się na niezwykle atrakcyjnej metodzie aktywnej nauki języka poprzez rozwiązywanie różnorodnych ćwiczeń. W rozdziałach tematycznych znajduje się kilkadziesiąt najpopularniejszych zagadnień, krótkie dialogi lub teksty z polskim tłumaczeniem, gramatyka w pigułce, porcja niezbędnego słownictwaćwiczenia,ciekawostki o kulturze oraz specjalną sekcję Sprawdź się z zadaniami podsumowującymi. Na marginesach umieszczono praktyczne minisłowniczki, by były dostępne w każdym momencie nauki, a dodatkowo na końcu książki znajduje się podręczny zbiorczy słownik.


GRATIS nagrania prawidłowej wymowy w wykonaniu profesjonalnych lektorów można posłuchać na dołączonych do wybranych tytułów płytach lub nawww.slowka.pl/wymowa.

serii Nie gryzie! ukazały się książki do nauki 11 języków: angielskiego, chińskiego, duńskiego, japońskiego,  niderlandzkiego, norweskiego, portugalskiego, tureckiego, ukraińskiego, włoskiego oraz polskiego dla obcokrajowców. Serię nabyć można na stronie internetowej wydawnictwa, dziś można również wygrać dowolną z opublikowanych dotychczas w serii książek w naszym nowym konkursie.

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy