Korzystajcie z rankingów książek!

Autor: slk
News - Korzystajcie z rankingów książek!

Choć rok 2014 dopiero się rozpoczął, my już mamy dla Was zupełnie nową funkcję! Jesteście ciekawi, jakie książki najwyżej oceniają czytelnicy naszego serwisu? Jakie czytają najczęściej? Które najbardziej chcą przeczytać i na które zapowiedzi czekają z największą niecierpliwością? Prześledźcie nasze rankingi książek!

 

W pierwszym z nich prezentujemy książki, które najczęściej ocenialiście. W kolejnym - tytuły, które oceniliście najwyżej. Tu by książka mogła znaleźć się w rankingu, musiała zdobyć co najmniej 10 ocen. Trzeci z rankingów prezentuje najbardziej wyczekiwane zapowiedzi - te książki, których premiera jeszcze nie nadeszła, a które już umieściliście na półce chcę przeczytać. Z tą samą funkcją związany jest kolejny ranking. Prezentuje on książki (i spośród nowości, i spośród zapowiedzi), które chce przeczytać największa liczba czytelników.

 

W przypadku każdego z rankingów możecie wybór ograniczyć do książek wydanych w wybranym roku czy tytułów należących do konkretnego gatunku. Przejrzenie poszczególnych zestawień pozwoli Wam uzupełnić swoje biblioteczki. Z kolei większa liczba ocen sprawi, że rankingi będą bardziej miarodajne i rozbudowane. Zapraszamy więc do korzystania z naszej nowej funkcji! Możecie do niej powrócić w dowolnym momencie, najeżdżając na pozycję "Książki" w menu górnym i wybierając opcję "Rankingi". 

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy