Krzysztof Kozłowski i Góra Przemienienia - w Elblągu

Autor: slk
News - Krzysztof Kozłowski i Góra Przemienienia - w Elblągu

6 listopada w Bibliotece Elbląskiej (ul. Świętego Ducha 3-7, Elbląg) odbędzie się spotkanie autorskie z Krzysztofem Kozłowskim, autorem książki "Góra Przemienienia". Serdecznie zapraszamy w imieniu autora. 

 

O książce "Góra Przemienienia":

Życie Tomasza straciło sens, kiedy nadszedł dzień, gdy osoba, która każdego ranka szeptała  czule namiętne wyznania miłosne, wyjechała bez słowa pozostawiając jedynie na stole kartkę z krótkim zdaniem: "Nie kocham cię". Targany emocjami przekracza granice wyznaczone przez społeczne normy. Upokorzony przez żonę ciągle szuka prawdy, zadając sobie i napotykanym osobom pytanie o miłość, o jej istnienie i sens. Kiedy w końcu spotyka kolejną kobietę, nie potrafi poradzić sobie z poczuciem krzywdy. Co zwycięży, miłość czy gorycz? Czy upadek Tomasza jest końcem jego życia?

Odważnie i z wrażliwością napisana książka o uczuciach porzuconego mężczyzny, która w doskonały posób ukazuje to, co w ludziach umiera lub przez większość czasu śpi.            

                                                   

Kup tę książkę w naszej księgarni internetowej - TYLKO 26,10 zł!

 

autor,,Pisząc powieść, przeżyłem wielką wewnętrzną przygodę.Zajrzałem do najgłębszych zakamarków duszy, szukając w niej: poznanych ciekawych osobowości, niezapomnianych nocnych rozmów i odczuwanych emocji. Kiedy skończyłem, z satysfakcją wziąłem do ręki pierwszy wydrukowany egzemplarz książki. Dziś zapraszam Was, drodzy Czytelnicy, do przeżycia z bohaterami własnej przygody".

Krzysztof Kozłowski

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy